ZMYSŁOWE WALENTYNKI – tantryczna randka dla dwojga.

walentynki
Warsztaty / Wydarzenia

ZMYSŁOWE WALENTYNKI – tantryczna randka dla dwojga.

Wymarzona randka? Wyjście na koncert, dobra kolacja, i upojna noc. Brzmi dobrze, choć trochę banalnie, chyba że… będzie to weekendowy wypad w piękne miejsce za miasto, gdzie muzyka na żywo przeniesie nasze zmysły do starożytnych Indii, jedzenie to prawdziwa pełna afrodyzjaków uczta dla podniebienia, a upojną noc przygotują najlepsi nauczyciele seksu tantrycznego dla par!

W tym roku Walentynki przypadają w weekend, co daje wam wspaniałą okazję na spędzenie tego czasu w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób.

W pięknej Villi Otwock (tuż pod Warszawą) będziecie mieć okazję odkryć swą miłość na jeszcze głębszym poziomie. Doświadczycie siebie na nowo, zmysłowo, czule i w bliskości.

Podczas posiłków, otworzą się w was nowe doznania smakowe. Przygotowane specjalnie na tę okazję niezwykle bogate menu, zarówno wegetariańskie jak i z owocami morza, zaspokoi nawet wymagających koneserów.

W trakcie koncertu Lucjana Wesołowskiego i jego zespołu, usłyszycie oryginalne indyjskie instrumenty i zrelaksujecie się w orientalnych klimatach.

A przez całe spotkanie prowadzić was będą Dawid i Zosia Rzepeccy, tak abyście do sypialni wkroczyli z ciekawością, świeżością, podnieceniem i przede wszystkim z miłością.

W niedzielę przyjemności ciąg dalszy, a także wiedza. Będzie o tym jak dbać o relację partnerską, jak rozwijać więź seksualną, jak wspierać związek, aby szczęśliwie w nim żyć i cieszyć się sobą przez długie lata.

Każda okazja jest dobra by się ze swoją ukochaną, czy swoim ukochanym spotkać prawdziwie i przeżyć ciekawą przygodę we dwoje, ta zapowiada się wyjątkowo. Zapraszamy.

Więcej informacji >>

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2