Zapraszamy na wykład Dawida Rzepeckiego w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem.

dzień walki z rakiem 31 stycznia2
Wiedza / Wydarzenia

Zapraszamy na wykład Dawida Rzepeckiego w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem.

W najbliższy piątek 31 stycznia o godz. 16.00 w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem Dawid Rzepecki poprowadzi krótki, otwarty wykład pt: ” Dotykając przez serce”.

O potrzebie bliskości fizycznej mówi się coraz więcej. Wydaje się szczególnie ważna w początkowym okresie życia. Bliskość i czułość rodziców wzmacnia i wspiera zdrowie emocjonalnie dzieci. Co się jednak dzieje dalej? Jak zdrowy dotyk, przytulenie, czy czułość może wpływać na naszą bardziej już dojrzałą osobowość. Powiemy o tym jak miłość poprzez bliskość, czułość, dotyk, seks dodaje nam energii, witalności i zdrowia.

Wykład jest częścią większej imprezy, w czasie której wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad onkologicznych, wysłuchać wykładów na temat profilaktyki nowotworów, zapoznać się z możliwościami współczesnej medycyny w zakresie ich wczesnego wykrywania, rozpoznawania i diagnostyki oraz leczenia interdyscyplinarnego w onkologii. W czasie akcji rozdawane będą materiały informacyjne dotyczące profilaktyki i leczenia chorób onkologicznych, będzie można również wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z psychoonkologii.

Miejsce: Uczelnia ALMAMER, ul. Wolska 43, Warszawa
Szczegółowe informacje na temat całego wydarzenia>>>

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2