Zapraszamy na plenerowy festiwal: MAMA Gathering 2019

Mamagathering-01_A
Wydarzenia

Zapraszamy na plenerowy festiwal: MAMA Gathering 2019

W tym roku weźmiemy udział w pierwszym w Polsce, plenerowym festiwalu dedykowanym Kobietom i poprowadzimy na nim zajęcia zarówno dla kobiet  jak i mężczyzn:

  • 5 lipca (piątek) godz. 16:00 – 19:00 Tantryczne Miłość
  • 6 lipca (sobota) godz. 12:00 – 14:00 TantraLove Bliskość w relacjach
  • 6 lipca (sobota) godz. 17:30 – 19:30 Droga Mężczyzny – krąg
  • 7 lipca (niedziela) godz. 16:00 – 17:00 Taniec Spirali

Tantryczna Miłość – Zosia Rzepecka

Marzeniem każdej z nas jest doświadczenie swojej kobiecości w pełni.  Same potrzebujemy kochać siebie, podobać się sobie, czuć się atrakcyjne i soczyste. W seksie z partnerem zaś potrzebujemy przede wszystkim spotkania. Bycia zauważoną i docenioną. Nie tylko zewnętrznie, poprzez wygląd, seksowny stój, czy nasze frywolne zachowania w łóżku, ale poprzez realne poczucie naszego wewnętrznego płomienia namiętności oraz poprzez świadomość tego, że nasz partner go dostrzega i jest pod jego wpływem…

Na tych warsztatach doświadczysz dotknięcia własnej subtelnej energii seksualnej ale przede wszystkim głębiej spotkasz się sama ze sobą.  A tym jest właśnie Tantra – mistycznym spotkaniem męskiego i żeńskiego pierwiastka w Kosmosie, czyli w każdej z nas i pomiędzy nami. Tantra jest powrotem do źródła wewnętrznej mocy. To Źródło znajduje się w naszym łonie. Czy masz z nim kontakt? Czy wiesz czego potrzebuje i co ma dla Ciebie do zaoferowania?

Męski Krąg z Dawidem Rzepeckim

Zapraszam wszystkich mężczyzn na spotkanie w kręgu, który stworzymy wspólnie podczas tegorocznego MaMaGathering. W planie mam dwie propozycje:

Pierwsza – Opowiem Wam o męskich kręgach i ich wartości oraz o męskich wyprawach rozwojowych do Amazońskiej dżungli i na afrykańską Saharę.

Druga – podzielę się przydatnymi informacjami dotyczącymi wspierania naszych relacji miłosnych z partnerką, w czasie okołoporodowym, oraz w ciągu pierwszych lat po porodzie, kiedy to nasze potrzeby bliskości i seksualności często schodzą na plan dalszy.

Spróbujemy jeszcze znaleźć czas na pytania i odpowiedzi.

TantraLove  Spotkanie otwarte

Czy praktyka tantry może wspierać rodzinę? Fakty i mity na temat tantry. Podpowiedzi i wskazówki; o seksie tantrycznym, bliskości, o mężczyznach, kobietach i wsparciu długoterminowych relacji partnerskich dowiecie się z otwartego spotkania z Zosią i Dawidem Rzepeckim

Taniec spirali

Ludzkie ruchome mandale mają w sobie moc transformacji olbrzymich pokładów energii. Przy jasności intencji i świadomości „efektu motyla”, Taniec Spirali przynosi poczucie współuczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu. W doświadczeniu poczucia jedności, sensu wspólnoty i dotknięciu magicznej strony życia.

W tym roku „tańczyć” będziemy dla pokoju na świecie. Pokoju wewnętrznego każdej i każdego z nas jak i tego zewnętrznego; doświadczanego w domu, pracy, w sklepie za rogiem i w korku na skrzyżowaniu. Wszędzie tam gdzie jesteśmy możemy wnieść pozytywne zmiany aby wzmacniać pokój i harmonię pomiędzy nami w naszym wspólnym domu jakim jest planeta Ziemia.

MAMA Gathering to 4 dni wypełnione po zenit warsztatami, spotkaniami, wykładami, kręgami, atrakcjami artystycznymi i muzycznymi.

Spodziewajcie się ponad 150 wydarzeń, 70 prowadzących.

MAMAzone:

najważniejsza część programu – zajęcia TYLKO dla Kobiet. Intensywna praca w kameralnych grupach.

OPENzone:

ponad 120 zajęć, które dostajesz w pakiecie z karnetem na festiwal! Na te zajęcia może wejść każdy.

KIDSzone:

atrakcje dla najmłodszych Na miejscu zapisz malucha na wybrane zajęcia, w odpowiednim przedziale wiekowym.
 

PAPAzone:

Minidział z zajęciami tylko dla mężczyzn ( nie tylko tatusiów). W większości mogą uczestniczyć z dziećmi. Zajęcia bez dodatkowych opłat.
 
 

Spotkaj się z nami w przestrzeni relaksu, holistycznego rozwoju i porozumienia. W polu otwartości i empatycznego wzmocnienia. Dajemy sobie Moc, dajemy sobie SIŁĘ, a także CZAS i UWAGĘ. MAMA GAthering 2019 to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Nie może Cię zabraknąć.

Termin: 4-7 lipca 2019

Miejsce: Dolina Baryczy

Więcej informacji >

 
Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2