Zapraszamy na Muzyczną Tantrę w Warszawie – warsztat Inner Sound Engineering & Rytuał dźwięku.

grafika do wpisu Muzyczna Tantra
Media

Zapraszamy na Muzyczną Tantrę w Warszawie – warsztat Inner Sound Engineering & Rytuał dźwięku.

„Zapraszamy na pierwsze w Polsce warsztaty z Paulem Prochnowskim – mistykiem, mówcą, muzykiem, kompozytorem, inżynierem dźwięku i alchemikiem wibracji. Większość życia spędził w Kanadzie, Nepalu, Tajlandii, Malezji i Indiach. Uczeń ascety, tantryka Aghori Baby z Pashupatinath. Całe swoje życie poświęcił odkrywaniu mocy dźwięku i głosu, odnajdując w tych wibracjach drogę do poznawania samego siebie, jak również do duchowego spotkania z drugim człowiekiem. Od wielu lat prowadzi spotkania muzyczne i warsztaty na całym świecie. W Polsce towarzyszy mu niezwykła kobieta, grająca i śpiewająca Ewa Jendraszko, coach i trener rozwoju osobistego. Ich współpraca zaowocowała powstaniem duetu muzycznego UNION i wydaniem rytualnego albumu Eternity. Prowadzą warsztaty i Ceremonie w intensywnym duchu Yin Yang. Tworzą duet w muzyce i w życiu.

Razem stali się dla nas inspiracją w kierunku własnych poszukiwań twórczych. Potrafią wspaniale stwarzać przestrzeń do nieskrępowanej muzycznej kreacji, dodając odwagi i wspierając najmniejsze przejawy artystycznego talentu. Paul prowadzi uczestników w stronę współpracy, wzajemnego słuchania i wsparcia, czego efektem staje się uleczająca moc muzycznego doświadczenia duchowego. Te wszystkie wartości sprawiły, że zaprosiliśmy Paula i Ewę do współpracy nad muzyką do warsztatów i do naszych przyszłych publikacji multimedialnych.

Proponowane przez nich warsztaty są dla wszystkich, którzy przeczuwają, że we wspólnych wibracjach, tworzeniu razem dźwięków, kryje się prawdziwa magia. I, że wystarczy tylko spróbować, najlepiej pod czułym okiem Paula i Ewy.” Dawid i Zosia Rzepeccy       

 

WARSZTAT

Inner Sound Engineering & Rytuał dźwięku

 

Na początku był Dźwięk

Poczuj wibrację dźwięku, odnajdź w nim siebie i swoją wolność.

Zapraszamy na warsztat i rytuał dźwięku – spotkanie z własnym głosem i naukę wykorzystania go jako narzędzia przemiany, samouzdrawiania i wolnej ekspresji.

Głos od wieków towarzyszył Tantrze, mantrom buddyjskim, hinduskim, primal scream w psychologii, Nada i Surat Shabd Yodze, recytacjom sufickim i Aghorze, prowadząc do unii z prawdziwym sobą i Źródłem Wszystkiego. Warsztat ten czerpie z nauk tych tradycji uruchamiając kreatywną siłę Twojego głosu.

O metodzie:

Inner Sound Engineering to odkrywanie możliwości ludzkiego głosu, jako instrumentu do harmonijnej samorealizacji i uaktywnienia drzemiących w nas zasobów energetycznych.

Inner Sound Engineering opiera się na prastarych tradycjach i współczesnej nauce, cymatyce, świętej geometrii, naukach G.I.Gurdijeffa i naszych własnych doświadczeniach jako terapeutów, muzyków i praktykujących badaczy. To sztuka free form music, zewnętrznej i wewnętrznej ekspresji dźwiękowej, która prowadzi do wyzwolenia z uwarunkowań socjalnych, nabytych lęków, uprzedzeń i zahamowań. To odkrywanie potężnej siły Miłości, unii kobiety i mężczyzny, Yin i Yang. Brzmienia, które sprawia, że żyjesz spełnionym, nieskrępowanym życiem. Kreujesz, dostrzegasz swoje prawdziwe powołanie i za nim podążasz. 

Pozwolenie wibracji dźwięku na swobodny przepływ poprzez ciało uruchomia potężne procesy transformacyjne. Śpiewanie melodii, czy też tylko pojedynczych dźwięków sprawia, że ciało i dusza zmieniają się, zostają dotknięte i uleczone.

Rytuał dźwięku:

Dźwięk od tysięcy lat był źródłem inspiracji i częścią wszystkich rytuałów, towarzyszył narodzinom, zaślubinom i śmierci. Pogłębiał znaczenie i nadawał powagi ceremoniom, ablucjom i uroczystościom, zachwycał, śmieszył i bawił, aż do łez. Potrafił wywołać emocje i uczucia, ocucić ze snu i przywrócić do istoty naszego istnienia.

Częścią tego warsztatu jest Rytuał dźwięku. Twój głos łącząc się z innymi głosami spotęguje moc intencji, siłę kreacji i poczucie jedności ze Wszystkim i Wszystkimi. 

Korzyści:

 • poszerzysz świadomość działania twojego oddechu, głosu i muzyki,
 • otworzysz gardło by pozwolić swobodnie płynąć dźwiękom,
 • usłyszysz swój naturalny głos,
 • zapoznasz się ze światem śpiewu intuitywnego,
 • obudzisz swój nieskrępowany niczym śpiew,
 • pobudzisz i odczujesz naturalnie płynącą energię życiową,
 • zdobędziesz umiejętności radzenia sobie ze stresem i emocjami,
 • zwiększysz kreatywność, efektywność i koncentrację,
 • poprawisz zdrowie fizyczne i psychiczne,
 • poczujesz prawdziwą wolność bycia sobą,
 • wzmocnisz odczuwanie twojej prawdziwej natury,
 • zaczniesz lepiej kontrolować swoje życie,
 • obudzisz naturalną radość,
 • pogłębisz samoświadomość i kontakt ze źródłem, z którego pochodzisz.

Uwaga: Będzie możliwość rozwijania i pogłębiania przygody z dźwiękiem pod czułym okiem Paula i Ewy. Planujemy serię warsztatów, które składać się będą z pięciu poziomów i zakończone zostaną nagraniem wspólnego utworu muzycznego na płycie kompaktowej.

PROWADZENIE:

Duet UNION – Paul Prochnowski & Ewa Jendraszko

www.musicofunion.com, www.facebook.com/musicofunion/

union-wpis

PAUL PROCHNOWSKI

Muzyk, kompozytor, inżynier dźwięku, mówca, mistyk i alchemik wibracji.

Jego przygoda z głosem zaczęła się już w kolebce, głębokie przeżycie słuchania własnego dźwięku stało się pierwszym wspomnieniem. Dźwięk i muzyka są jego pasją i podmiotem jego badań.

Większość życia spędził w Toronto, w miejscu gdzie wszystkie kultury świata żyją razem i uczą się pięknej sztuki jedności, współpracy i koegzystencji. Jego studia orientalistyczne i pasja dla muzyki duchowej, zainspirowały jego wieloletni pobyt w Azji gdzie koncertował z lokalnymi muzykami w Nepalu, Indiach, Malezji i Singapurze. Będąc w Azji stał się uczniem Tantryka Aghori Baby w Pashupatinath, pobierał lekcje medytacji u mistrza buddyjskiego w Swayambunath, jako dwunasty derwisz w Tekke u stóp Himalajów uczestniczył w tańcach i rytuałach Sufickich. W Toronto będąc członkiem grupy zgłębiał techniki harmonijnego rozwoju człowieka według nauk G.I Gurdjeffa. Doświadczenia te połączyły go z dźwiękiem wszechświata obecnym zawsze i wszędzie.

Od tej pory uczestniczył i prowadził wiele rytuałów, warsztatów i ceremonii pochodzących z wielu kultur i wierzeń ale mających wspólny cel – pokój, miłość i harmonię dla ludzi i świata. Muzyka jest jego drogą życia i przesłaniem, którym dzieli się w formie wykładów, warsztatów, ceremonii i koncertów. W swojej pracy muzycznej i pracy z ludźmi łączy wiedzę duchową z najnowszymi odkryciami nauki.

Ukończył inżynierię dźwięku w SAE School of Audio Engineering w Wiedniu oraz Music Industry Arts w Fanshawe College w Kanadzie (London). Wśród jego wykładowców byli m.in. Jack Richardson (producent KISS), Alice Copper, Brecker Brothers, Garth Richardson (producent Red Hot Chilli Peppers) oraz Bill Seddon (odpowiedzialny za muzykę do filmu 2001 Odyseja Kosmiczna Stanleya Kubricka oraz nagrania Duke’a Ellingtona). Komponuje muzykę filmową i teatralną.

Jako kompozytor wydał trzy solowe płyty Atmospheres, Human Automata i True at Tensions. Jako muzyk brał również udział w nagraniach płyt takich jak: Vimana, Deep Distance – Origins, Smooth Jazz, Dances of Dreams i wiele innych.

Jego płyta True at Tensions zajęła pierwsze miejsce w Top 30 Kanadyjskiego radia CHRW.

Współpraca z Ewą Jendraszko zaowocowała połączeniem dwóch pasji do dźwięku, męskiej i żeńskiej oraz wydaniem rytualnego albumu UNION Eternity i rozpoczęło wspólne prowadzenie warsztatów i Ceremonii w intensywnym duchu Yin Yang.

EWA JENDRASZKO

Inspiratorka wewnętrznej przemiany opartej na pracy z głosem, poetka, wokalistka, autorka metody Voice Healing Meditation (terapia dźwiękiem), filozof, coach i supervisor. Instruktorka yogi Nidry i Surat Shabd, autorka książki o świadomym śnieniu „Nie zawsze we śnie budzą się upiory”.

Świadomą pracę z dźwiękiem rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie podczas wielogodzinnych „śpiewów przykominkowych”. W późniejszym okresie, poszukiwanie metod pracy ze swoim głosem zawiodło ją do Tajlandii, gdzie poznała, mistrza Surat Shabd Yogi, który przekazał jej techniki pracy z wewnętrznym dźwiękiem. Podczas wielu lat zajmowania się dźwiękiem, medytacją i świadomą pracą z ciałem i umysłem odkryła mocne połączenie między ludzkim głosem, muzyką i życiem. Zaczęła używać śpiewu jako środka łączności z prawdziwą naturą, procesami zdrowienia i życiowej transformacji. Używając dźwięku, muzyki i coachingu pracowała z ludźmi przez ponad 15 lat, głównie z kobietami w różnym wieku i z różnych środowisk. Jest przekonana, że poprzez śpiewanie melodii albo nawet tylko pojedynczych dźwięków dusza i ciało zmieniają się, stabilizują, harmonizują i odnawiają kontakt z nieskończonym pięknem, osiągając jedność ze Wszystkim i Wszystkimi.

Od kilkunastu lat zajmuje się również doradztwem personalnym, w swojej pracy wykorzystuje klasyczne techniki coachingu oraz niestandardowe metody docierania do wewnętrznego potencjału człowieka, rozładowywania blokad i zwiększania własnego potencjału psychoenergetycznego. Stosuje elementy Body Mind, Ruchu Autentycznego i psychoterapię przez ciało metodą Lowena, a także medytacje, jogę i świadomy śpiew. Zajmuje się sztukami intuitywnymi, tworzy muzykę, poezję i malarstwo intuicyjne.

Pasjonatka wody, światła, koloru i dźwięku. www.jendraszko.com

Współpraca z muzykiem i kompozytorem Paulem Prochnowskim, zaowocowała połączeniem dwóch biegunów dźwiękowych, męskiego i żeńskiego oraz wydaniem rytualnego albumu UNION Eternity, rozpoczynającego wspólne prowadzenie warsztatów i Ceremonii w intensywnym duchu Yin Yang.

Płytę UNION Eternity można kupić na stronie >

Czas: 10-12 marzec 2017

Piątek – 19:00-21:30
Sobota – 10:00-21:00 (z przerwą na obiad 13:30-15:00)
Niedziela – 10:00-17:00 (z przerwą na obiad 13:30-14:30)
 

Miejsce: Warszawa, ul. Bracka 22 lok. 12

Cena:

 • 500 zł – przy wpłacie zaliczki do 10 lutego 2017
 • 600 zł – przy wpłacie zaliczki po 10 lutym 2017

Informacje i zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca w postaci wpłaty zaliczki wys. 300 zł od osoby na konto: Gayatri Anna Majchrzak 15 1140 2004 0000 3102 7467 7272 z dopiskiem „Muzyczna Tantra”

Tylko mailowe zgłoszenie i wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na warsztacie. Decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 10 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.

 

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2