Szlakiem Inków. Głos Twojego serca – męska wyprawa z Dawidem Rzepeckim do Peru

wallup.net
Warsztaty / Wydarzenia

Szlakiem Inków. Głos Twojego serca – męska wyprawa z Dawidem Rzepeckim do Peru

W maju 2019 roku odbędzie się kolejna wyprawa w męskim duchu. Tym razem Dawid Rzepecki zaprasza do Peru.

O Peru mówi się że to najbogatszy kraj na świecie, kraj którego różnorodność i autentyczność kultury są prawdziwym skarbem. Dzika przyroda, łańcuchy górskie, starożytne miasta i zdumiewające odkrycia archeologiczne tworzą tu wyjątkową mozaikę.

Podczas naszej wyprawy będziemy wędrować przez 5 dni z namiotami w konnej karawanie przez andyjskie przełęcze i dzikie strzeliste krajobrazy. Podczas nocy będą nam towarzyszyć jedynie Andy, gwiazdy i rozpalane ogniska. Wokół ognia spotkamy się w kręgu aby móc wsłuchać się w siebie i podzielić się tym co ważne. W tej wędrówce poznamy proste i autentyczne życie rdzennych potomków Inków.

Po kilku dniach wędrówki dotrzemy do osławionych ruin Machu Picchu gdzie zatrzymamy się na medytację i poznanie ich tajemnic wraz z przewodnikiem.

Aby móc głębiej doświadczyć andyjską kulturę spotkamy się z inkaskimi przewodnikami duchowymi. Poprowadzą oni dla nas ceremonie które są wyrazem hołdu dla natury i jej duchowej warstwy. W dolinie Urubamby zwanej świętą doliną zatrzymamy się na czas 3-dniowych warsztatów rozwojowych. Będzie to też czas fizycznej regeneracji i odbudowy sił po trekkingu.

 

Prostota krajobrazu i życia codziennego Indian, brak zasięgu i zapierające dech w piersiach widoki ośnieżonych szczytów będą tłem do swoistej wędrówki w głąb siebie, medytacji i bliższego bycia z sobą. Idziemy aby odpocząć od rutyny, aby się zatrzymać w pośpiechu aby zajrzeć w siebie głębiej i usłyszeć wołanie swojego serca.

Termin: 16 – 29.05.2019 r.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wyprawy>

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2