Zachęcamy do wsparcia projektu wydania książki „Wszystko mam w sobie” na portalu Polak Potrafi. Zosia Rzepecka jest jedną z jej bohaterek.

wszystko mam w sobie2
Media / Wydarzenia

Zachęcamy do wsparcia projektu wydania książki „Wszystko mam w sobie” na portalu Polak Potrafi. Zosia Rzepecka jest jedną z jej bohaterek.

Autorka o książce:

Wyobraź sobie, że trzymasz w ręku książkę, napisaną przez kobietę, która chciała być szczęśliwa. Wsiadasz z nią do pociągu i jedziesz w poszukiwaniu własnej historii. Podróżujesz przez pół roku po Polsce i rozmawiasz z kobietami spełnionymi o ich drodze do szczęścia, o ich drodze do siebie. Wybierasz je zupełnie intuicyjnie, spotkanie z każdą z nich to dla Ciebie lekcja, podczas której przyglądasz się sobie, wędrujesz po zakamarkach swojej pamięci, zastanawiasz się, czy jesteś tam, gdzie chciałaś być, po co tak pędzisz i co jest ważne.

Nazywam się Dorota Barczak Perfikowska. Jestem mamą 3-letnich bliźniaków, którą pewnego dnia przygniotło macierzyństwo i życie w kołowrotku praca-dom. Pewnego dnia spojrzałam w lustro i zadałam sobie pytanie, czy jestem szczęśliwa. Odpowiedź brzmiała: NIE.  Stwierdziłam, że nie chcę tak żyć.

Zaczęłam się zastanawiać, czym jest szczęście.  Postanowiłam zapytać o to kobiety, którym udało się odnaleźć drogę do siebie.

Tęsknota za sobą samą była tak silna, że odpuściłam sobie bycie idealną mamą, żoną i pracownikiem i wyruszyłam w podróż. 

Tak powstała książka „Wszystko mam w sobie”, dzięki której  odzyskałam siebie. Dzięki mojej podróży również i ja przeszłam niełatwą drogę, w trakcie której zobaczyłam kim jestem i jaką mam wrażliwość. Zatrzymałam się. Chciałabym, aby moja historia i historie bohaterek książki zachęciły kobiety do odnajdywania siebie.

O czym jest książka?

To podróż w głąb wnętrza w poszukiwaniu siebie. To podróż, podczas której autorce towarzyszyło dziewięć spełnionych kobiet w wieku od 32 do 70 lat. Kobiet, które miały odwagę wybrać siebie.

Bohaterki podzieliły się z nią własną drogą do szczęścia, nie zawsze łatwą i przyjemną. Opowiadały o kryzysach, które przeszły, o trudnych lekcjach od życia, o akceptacji siebie i swojej drogi, o zmianie w postrzeganiu świata i ludzi, jakiej doświadczyły, o radości z bycia sobą, bycia mamą, bycia blisko z drugim człowiekiem, o szczęściu i smutku, od którego już nie uciekają, o fascynacji życiem i miłości do tego, co robią. Jedną z bohaterek książki jest Zosia Rzepecka.

Autorka chciałaby wydać książkę poprzez platformę Polak Potrafi. Wspieramy ją w tym i gorąco zachęcamy  wszystkich do zakupu książki w przedsprzedaży.

Aby wesprzeć projekt przejdź do strony: https://polakpotrafi.pl/projekt/wszystko-mam-w-sobie

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2