Daj się ponieść sile odczuwania – TEDx Poznań z udziałem Dawida Rzepeckiego.

dawid tedx do wpisu
Media / Wydarzenia

Daj się ponieść sile odczuwania – TEDx Poznań z udziałem Dawida Rzepeckiego.

„Nasza” tantra bliskości, czułości i wspierania relacji partnerskich, przebija się do mainstreamu. 8 kwietnia w Poznaniu na TEDx, Dawid Rzepecki mówił o tantrycznym dotyku. Ciało w przeciwieństwie do wirtualnego umysłu jest realne. Dzięki temu poprzez zmysły możemy wylądować w chwili obecnej. Stać się obecnym w miłości i w seksie, to odnaleźć zaginioną ścieżkę do raju na Ziemi.
 

Organizatorzy o wydarzeniu:

dawid tdx2Czy możemy dotknąć muzyki? Zobaczyć to, co słyszymy? Czy potrafimy w pełni wykorzystać nasze zmysły? Gdzie są granice naszej percepcji?

8 kwietnia w Collegium Da Vinci zabierzemy was w całodniową podróż w głąb zmysłów. Nasi prelegenci będą przewodnikami przez drogę od wzroku po smak, przez węch, dotyk i słuch. Chcemy zachęcić do przyjrzenia się swoim zmysłom, zaskoczyć ich potęgą i siłą przenikania. Pokażemy jak czuć mocniej, patrzeć szerzej, słyszeć więcej, by żyć intensywniej. Zaprosiliśmy ludzi związanych ze sztuką, muzyką, biznesem, nauką i sportem, by pokazali Wam różnorodność, z jednej strony podstawowych, a z drugiej wciąż zadziwiających zmysłów.

Jak zawsze chcemy Was zainspirować, pokazać nowe drogi, technologie i sposoby działania.

Dajcie się ponieść sile odczuwania.

 Więcej informacji: http://tedxpoznan.pl/

 


Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2