Tantryczny prezent na Gwiazdkę – polecamy płytę „Eternity” duetu muzycznego Union.

union-wpis
Media

Tantryczny prezent na Gwiazdkę – polecamy płytę „Eternity” duetu muzycznego Union.

Specjalnie na nadchodzące Święta, polecamy płytę zaprzyjaźnionego zespołu Union, z którym nawiązaliśmy współpracę. Niektóre kawałki ich twórczości, już pomagają nam w masażach tantrycznych, inne inspirują do tańca, czy ekspresji własnej. Polecamy tantryczny prezent na Gwiazdkę!

union-eternity-z-cieniem

Płytę można kupić tutaj >

UNION to duet muzyczny łączący żeńską i męską wibracje w intensywnym duchu Yin&Yang.

Ich twórczość realizuje się w szerokim spektrum muzycznym – od intymnej, subtelnej medytacji do płonącej ogniem miłości wolnej ekspresji.

Ich muzyka jest spontaniczna i wolna, płynąca. Słychać w niej wpływy tradycji wielu kultur i pochodzących z nich ceremonii i rytuałów, używających dźwięku i głosu dla poszerzenia świadomości oraz szeroko rozumianego rozwoju duchowego. Przez swoją wolność ekspresji bliska jest muzyce filmowej, jak również takim gatunkom muzycznym jak free jazz czy free form contemporary music.

Poza nagrywaniem płyt i koncertowaniem zajmują się Duchową Inżynierią Dźwięku (Inner Sound Engineering) prowadząc ceremonie i spotkania otwierające umysł, ducha i ciało na transformującą siłę własnego głosu i spontanicznej kreacji.

Na płycie Eternity usłyszymy muzykę niezmącona umysłem i założeniami. Powstała ona jako wolna ceremonia, której kolejne poziomy odsłaniają się wraz z każdym ponownym słuchaniem. Muzyczna podróż przez osiem utworów umożliwia odkrywanie nowych obszarów świadomości, prowadząc od wyzwolenia się z mechaniczności do absolutnej wolności. To zapis dźwiękowy o charakterze rytualnym przenoszący słuchacza w świat swoistej transcendencji i energetycznego poszerzenia spektrum emocji.

Muzyka zaprasza do aktywnego uczestniczenia w poetyckiej ekstazie uniesienia.

Dźwięk jest życiem, leczy, regeneruje i transformuje. Muzyka jest przekazem.

www.musicofunion.com

Uwaga, zapowiedź: w lutym 2017 organizujemy rozwojowy warsztat pracy z głosem i dźwiękiem  „Inner Sound Engineering & Ceremonia z Rytuałem”, który poprowadzi duet Union. Szczegóły już wkrótce!

 

 

 

 

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2