Tantra Yachting na Karaibach – 3 ostatnie miejsca!

karaiby-do-wpisu
Warsztaty / Wydarzenia

Tantra Yachting na Karaibach – 3 ostatnie miejsca!

Zapraszamy na drugą edycję morskiej wyprawy w kameralnym gronie z Zosią i Dawidem Rzepeckimi. Spotkaj siebie i innych fascynujących ludzi w rajskich okolicznościach przyrody. Poszukaj wewnętrznego szczęścia, harmonii i rozpuszczenia się w otaczającym pięknie tropikalnych mórz i wysepek. Pod palmami kokosowymi, na złotych dzikich plażach, zwolnisz tempo, aby doświadczyć potęgi teraźniejszości, aby wejść głębiej w doświadczenie obecności i miłości.

Jedna z uczestniczek naszej ostatniej żeglarskiej wyprawy powiedziała, że dla niej największą wartością była jakość bycia z innymi. W kameralnym gronie osób ceniących spotkanie z samym sobą i drugim człowiekiem, poczujesz się zobaczony i przyjęty taki, jaki jesteś. W raju na Ziemi twoje Ciało i Dusza nabiorą zdrowego dystansu do zamieszania, które często nosimy w swoich głowach. Ta wyprawa to oczyszczenie, otwarcie na nową jakość życia. Jeśli czujesz wołanie Duszy – zapraszamy do załogi.

 

nasze-rejsowe-plany

 

 

Od Kapitana Leszka Sienickiego, organizatora wyprawy:
Nie opowiem o Karaibach, bo słowa, nawet wzbogacone obrazami, nie oddadzą ich wyrazistości, wielobarwności i wyjątkowości. Karaiby – zwłaszcza te mniej turystyczne – trzeba chłonąć wszystkimi zmysłami. Trzeba zanurzyć się w obecności. Bez porównań, bez etykiet, w odłączeniu od umysłu czerpać siłę z magii tamtego świata. A przyroda Na Karaibach jest hojna, hojni są ludzie, woda i zwierzęta. Dostajesz ile chcesz i kiedy chcesz.
Slow. Jeśli wydaje Ci się, że wiesz co to znaczy “wolniej”, to tam nauczysz się prawdziwego “wolniej”.
Slow Life – to hasło znajdziesz wypisane niemal wszędzie i nie ma ono pustego wydźwięku. Ludzie niewiele posiadają, a ich udzielająca się radość życia zapewnia, że mają wszystko czego potrzebują. Już w pierwszym tygodniu żeglugi poczujesz to w swoich trzewiach. W drugim tygodniu rejsu nie będziesz chciał, by to się skończyło. Otrzymasz dawkę wewnętrznego spokoju i akceptacji tego, kim jesteś i co posiadasz. Otrzymasz porcję radości życia i doświadczania obecności chwili. Nauczysz się, jak w pełnej zgodzie poddawać się płynącemu nurtowi życia.

Czy to tylko wakacje żeglarskie, kolejny rejs jachtem? Czy to tylko dwa tygodnie relaksu z dala od śniegów? Nie jestem pewien.
Czas, który spędzisz z nami, będzie Cię karmił jeszcze przez wiele miesięcy po powrocie. Śmiem twierdzić, że nie zapomnisz tego czasu nigdy.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj >

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2