Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

» Roczny Staż dla par

Zapraszamy na jedyny w Polsce Staż Tantryczny dla par. 

Staż obejmuje trzy jednotygodniowe spotkania co – mniej więcej – sześć miesięcy, tak aby całość zamknęła się w przeciągu roku.

Każdy z warsztatów to prawdziwa inwestycja w waszą relację. Ponad 50 godzin bliskości, intymności i głębokiego spotkania z partnerem/partnerką. Wszystkie pary po zajęciach powtarzają, że takie warsztaty powinny być obowiązkowe dla każdej pary, zarówno dla nowożeńców jak i dla par z dłuższym stażem, którym naprawdę zależy na podtrzymaniu autentycznej bliskości i miłości w ich związku . Dlaczego? Przeczytajcie w relacjach >>

Seks, jako najbardziej intymna sfera człowieka, często pozostaje poza obszarem naszej edukacji. Każdy przeczuwa, jak jest on ważny, ale często nie wiemy, w jaki sposób w pełni się nim cieszyć. Brakuje nam wiedzy na temat tego, jak seks – poza krótkimi chwilami przyjemności – może doprowadzić nas do głębszego uczuciowego i duchowego połączenia.

Podczas naszego najnowszego warsztatu przekażemy Wam wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dotyczącą seksualności.

Przede wszystkim jednak praktykować będziemy intymne medytacje we własnych pokojach tak, aby móc od razu wprowadzać, pogłębiać oraz weryfikować nabytą na zajęciach wiedzę! Pierwszy tygodniowy warsztat dedykowany parom, w którym znalazły się intymne medytacje w pokojach poprowadziliśmy w 2010 roku. Były to „Sekrety ogrodu miłości”. Przez tych kilka lat rozwinęliśmy i pogłębiliśmy nasze doświadczenie dotyczące seksualnego zjednoczenia w parze. Wciągu całego czasu trwania naszej relacji nabraliśmy pewności, że seksualne zjednoczenie może być wspaniałym narzędziem do pogłębienia związku, rozwijania wspólnej przestrzeni bliskości, zabawy, radości, a przede wszystkim doświadczeniem nowego nieznanego wcześniej wymiaru miłości.

Wiemy już też, że brak, bądź słabo funkcjonujące połączenie w seksie wymusza na związku wiele zachowań zastępczych.
Sam seks może nie jest najważniejszy, ale pełne zjednoczenie które zaczyna się w bliskości ciała, podtrzymywanie żaru namiętności, otwarcie na pełnię potrzeb, realizację marzeń seksualnych gwarantuje ciągły nieustający strumień miłości ugruntowanej w ciele.

Poznanie tajników Seksu Tantrycznego to jeden z najlepszych sposobów na pogłębienie, utrwalenie, bądź odbudowanie głębokiej więzi pomiędzy partnerami.

W pierwszy okresie związku silnie działają hormony takie jak fenyloetyloamina, potem endorfiny. Jednak z czasem naturalny, nie podtrzymywany bliskością żar namiętności zanika. Stąd też uważamy że wiedza i narzędzia służące pogłębianiu więzi seksualnej są podstawą szczęśliwego związku.

Zajmiemy się aspektami w trzech głównych obszarach doświadczenia relacji partnerskiej:

– Ciało i seksualność (uleczanie blokad, relaks, osiąganie orgazmów i multiorgazmów)

– Uczucia i emocje (miłość, wyrażanie złości, spontaniczna radość)

– Komunikacja (potrzeby, stawianie granic, wspólne wizje i cele)

Seks w Tantrze to nie Kama Sutra z wyrafinowanymi pozycjami seksualnymi, ale głębokie fizyczne, uczuciowe i duchowe zjednoczenie dwojga osób. To droga prowadząca miłosną relację tam, gdzie tylko nieliczni dotarli. To powrót do naszego pełnego, naturalnego potencjału energetycznego.

Na koniec najważniejsze: nie ma limitu wieku, talentów, rozmiaru:)
Każda i każdy z Was może stać się mistrzynią i mistrzem seksu we własnej parze. Zwykle tak mało wiemy na ten temat, że już taki tygodniowy warsztat przenieść Was może w inny wymiar relacji. Będziecie wiedzieć więcej na temat seksu niż 99% osób z waszego otoczenia!

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.