Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

» Tantra dla par

Jeśli jesteś w relacji partnerskiej, w której marzysz o rozwoju osobistym i świadomym kroczeniu wspólna drogą, to jesteś na właściwej stronie, bowiem w naszej ofercie specjalizujemy się w tantrze dla par.

Spotykając się wspólnie z parami na warsztatach czujemy radość z dzielenia się narzędziami jakimi sami dysponujemy w swoim związku. Oferujemy Wam naszą uważność i szacunek dla Waszej relacji, zaś naszym celem jest wzmocnienie w Was niegasnącego ognia Miłości oraz przekazanie Wam sekretnych narzędzi tantry, wspierających Wasz związek na wielu poziomach życia. Począwszy od umiejętnej komunikacji, rozpoznawania wzajemnych potrzeb czy przechodzenia trudnych chwil po odnalezienie wspólnego Ducha Waszego związku, waszej wizji i celów.

Podstawą naszej pracy jest „otwartość w ciele” na swojego partnera. Wspieramy Waszą akceptację samych siebie i swoich ciał. Przekazujemy Wam także narzędzia do intymnej gry miłosnej, której celem jest rozbudzanie i wzmocnienie żaru namiętności, który oferuje Wam praktyka tantry.

Szczególnie zapraszamy Was na roczny Staż dla Par. To specjalne szkolenie obejmuje trzy jednotygodniowe spotkania co pół roku. Więcej o Stażu >>

Poniżej znajdziecie listę aktualnych propozycji dla Was. Niektóre z nich są otwarte dla wszystkich, czyli dla par i dla solistów (jak na przykład Magiczny Sylwester Tantryczny), inne tylko dla par, jak np. Staż.


Zanim przyjedziesz na warsztaty >>

Roczny Staż dla par

Lista warsztatów

Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.