Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

» Świątynia Tantry

swiatynia1

Warszawska Świątynia Tantry

Tantra w swym aspekcie uzdrowicielskim przywraca obieg naszej naturalnej seksualności, zaś w aspekcie rytualnym otwiera nas na doświadczenie transcendencji.

Możemy poczuć jak nasze życie jest częścią kosmicznych i cyklicznych przemian w których człowiek od pradziejów próbował świadomie uczestniczyć*.

I chociaż nie potrzebujemy do takich doświadczeń żadnych pośredników, wiemy, że są takie miejsca na Ziemi które wydają się być stworzone w celu wzmocnienia odczuwania przepływów energii. Najczęściej są to naturalne miejsca mocy takie jak szczyty gór czy leśne polany. Są też miejsca stworzone przez człowieka jak kamienne kręgi czy piramidy Egipskie. W miejscach tych odbywały się od zawsze ceremonie i rytuały mające wzmocnić naszą więź z Wszechświatem. Ale jak zawsze efekt zależny był od czystości intencji uczestniczących w spotkaniach osób.

My w swoich doświadczeniach podróży po miejscach mocy, po wizycie i medytacjach w Piramidach i Hinduskich Świątyniach zdaliśmy sobie sprawę, że brakuje nam takiego miejsca w Polsce. Przestrzeni w której czulibyśmy się w pełni swobodnie, na luzie z jednoczesnym poczuciem mocy i wyjątkowości. Miejsca które – mówiąc wprost – byłoby Świątynią Tantry w której nasze doświadczenia w odczuwaniu przepływu miłości byłyby wzmacniane i dopełniane przez aktywne uczestnictwo transcendentnych pierwiastków boskości. Przestrzeń w której szacunek wobec świętej seksualności jest drogą do Ducha, a nie do potępienia.

I dzięki woli Nieba i Ziemi takie miejsce powstało! W samym centrum Warszawy, na Starówce, w podziemiach jednej z zabytkowych kamienic swój dom znalazła:

Warszawska Świątynia Tantry

I chociaż kamienice zostały naznaczone siłą przemian; zniszczeniem i odbudową, to ich podstawa, podziemia są oryginalne i mając kilkaset lat należą do najstarszych murów w Warszawie.

I właśnie tutaj – pod ziemią, w Ziemi, znajduje się Łono Bogini – Matki i Kochanki. Sala do której wejście tworzy piękna Yoni. W środku zaś znajdziemy ciszę. Świat zewnętrzny niknie za grubymi murami pozostawiając nas w poczuciu wewnętrznego spokoju. Jak twierdzą nieliczni którzy mieli już okazję tam być, już samo przebywanie ulecza i wzmacnia.

Świątynia ma charakter kameralny i sekretny, podobnie jak i sama Tantra. Choć ma do zaproponowania wiele wszystkim, nie wszyscy są gotowi pójść tą drogą. Dlatego też na przestrzeni tysięcy lat tantrycy raczej trzymali swoje sekrety dla siebie. I choć minęło dużo czasu, chcemy dalej podtrzymać tradycję poczucia bezpieczeństwa i anonimowości osób pragnących doświadczyć mocy tej niezwykłej przestrzeni, dlatego nie znajdziecie jej adresu w internecie. Niemniej wszyscy pragnący poczuć siebie w Świątyni Tantry mają taką okazję!

Wystarczy, że zgłosicie się na jedno ze Świątynnych spotkań. Zapraszamy!

* Charakter rytuałów w Tantrze Współczesnej oparty jest przede wszystkim na poczuciu wspólnoty, wolności i miłości.

Powrót

Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.