Seks tantryczny nie służy przyjemności – Dawid Rzepecki w podcaście „Rozmowy o seksie”

wywiad dawida na stronę
Media / Wiedza

Seks tantryczny nie służy przyjemności – Dawid Rzepecki w podcaście „Rozmowy o seksie”

Magdalena Fritz – autorka podcastu „Rozmowy o seksie” pytała Dawida o to, czym jest tantra, jaka jest jej historia i jak jest wykorzystywana/praktykowana we współczesnym świecie.

W wywiadzie znajdziecie m.in. odpowiedzi na pytania czy tantra jest nierozerwalna z duchowością, czym seks tantryczny różni się od “normalnego” seksu, czy tantrę można praktykować  w pojedynkę oraz przede wszystkim – jak zacząć swoją przygodę z tantrą.

„Nosimy w sobie szereg uwarunkowań, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie (…), rodzice modelowali nasze podejście do życia seksualnego (…) dlatego warto jest z czułością, miłością, akceptacją, ze zrozumieniem, bardzo delikatnie, w swoim tempie poszerzać świadomość zgodnie z tantrycznym założeniem. Dotykać tych sfer, które są dla nas strefą tabu, strefą trudną, którą chcielibyśmy lepiej zostawić w spokoju”.

„Seks nakierowany na orgazm nie jest jedyną opcją wykorzystującą nasz potencjał”.

„Różnica między seksem „normalnym” a tantrycznym jest taka, że seks tantryczny nie jest osiąganiem, nie jest zadaniem. Jest stanem, w którym my jesteśmy. Stanem, w którym lądujemy w pełnym rozluźnieniu. Kiedy dwie osoby spotykają się podczas takiego seksu pozbywają się oczekiwań, ze ma być przyjemnie, dobrze, że ma być orgazm”.

Zapraszamy do słuchania>

 

 

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2