Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

» Regulamin

Aby zapisać się na warsztat przeczytaj i zaakceptuj poniższy regulamin:

Warunki uczestnictwa:

1.    W zajęciach może wziąć udział każdy kto ma ukończone 18 lat.
2.    Wcześniejsze doświadczenie „warsztatowe” nie jest wymagane, za wyjątkiem zajęć, w opisie których jest to wyszczególnione.
3.    W trakcie trwania warsztatu: od momentu rozpoczęcia zajęć pierwszego dnia, do ich zakończenia dnia ostatniego, uczestnicy zobowiązują się do nie spożywania alkoholu i innych substancji zmieniających nastrój.
4.    Uczestnicy zobowiązują się do zachowania w tajemnicy informacji dotyczących innych uczestników, o ile Ci nie wyrażą na to zgody.
5.    Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego wymagane jest wcześniejsze zapisanie się na warsztat potwierdzone wpłatą zaliczki.
6. Uczestnik zawsze może odmówić udziału w ćwiczeniach lub medytacjach, ale prowadzący potrzebują być wcześniej poinformowani o tym jaki jest powód takiej decyzji.

Zapisy i opłaty:

7.    Zapisanie się na warsztat następuje po wypełnieniu formularza zapisu i wpłacie zaliczki w wysokości podanej przy opisie warsztatu.
8.    Udział w warsztatach uzależniony jest od kolejności wpłaty zaliczek. Zaliczka zawracana jest tylko w sytuacji, w której warsztat się nie odbywa, bądź jeśli zaliczka została wpłacona później niż zaliczki uczestników, którzy się na warsztat dostali.
9.    W przypadku rezygnacji z warsztatu zaliczkę zwracamy w terminie do 10 dni przed rozpoczęciem zajęć.
10.    Pozostałą sumę uczestnik wpłaca przelewem na konto bądź gotówką na warsztacie w ustalonym przez nas czasie.
11.    W razie spóźnienia, bądź wcześniejszego wyjazdu opłata za warsztat nie ulega zmianie.

Inne:

12.    Jeśli widziałaś/eś galerię na stronie TantraLove, wiesz już, że na warsztatach wykonywane są zdjęcia. Na początku warsztatu zobowiązujemy się do zapytania uczestników o zgodę na robienie zdjęć, oraz do przedstawienia jasnych reguł dotyczących ich późniejszej publikacji na naszych stronach internetowych.
13.    Zapisanie się na warsztat jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie naszej oferty warsztatowej na podany adres mailowy uczestnika. Uczestnik może w każdej chwili zrezygnować z naszego newslettera wypisując się poprzez specjalny formularz zawarty na naszej stronie.

Zapisując się na warsztat oświadczasz, że znany jest Ci nieniejszy regulamin i że się z nim zgadzasz.

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.