Polecamy kurs dla kobiet z Izą Cisek „Ty i Twoje Ciało – relacja na całe życie”.

boskie ciało
Wydarzenia

Polecamy kurs dla kobiet z Izą Cisek „Ty i Twoje Ciało – relacja na całe życie”.

Dawno, dawno temu… opowiedziano kobietom, że kobiece, a więc i Twoje ciało, ma wyglądać w określony sposób. Powinno mieć takie a nie inne proporcje, wielkość i jędrność piersi, szerokość bioder czy długość nóg. Przekazano Ci także, że niektóre części ciała są w porządku, a inne są źródłem wstydu. Ukazano Ci, że pożądane może być jedynie młode ciało. Dowodzono, że tylko ciało, które jest dostosowane do kanonów piękna, może przynieść Ci upragnione: związek, karierę czy sukces. Uprzedmiotowiono też kobiece ciało, by służyło przyjemności innych a nawet…reklamowaniu rzeczy.

Nie wierz w takie bajki. Twoje ciało należy do Ciebie. Całe Twoje ciało jest w porządku. Niezależnie od rozmiaru, kształtu i wagi pozwala Ci kochać, być kochaną. Widzieć bliskich i obejmować ich. A także odczuwać emocje, doświadczać zmysłowych przyjemności. Cieszyć się rozkoszą. To dzięki ciału stoisz, chodzisz, biegasz, pływasz. W jego kształtach żyje pamięć o Twoich przodkiniach i przodkach. To przez nie przejawia się Twoja indywidualność, piękno i moc.

TWOJE CIAŁO JEST BOSKIE!

Nie jesteś przekonana? Daj się przekonać! Dołącz do kursu on-line plus off-line TY I TWOJE CIAŁO – RELACJA NA CAŁE ŻYCIE.

Więcej informacji: http://www.coachingciala.pl/kurs-on-line-dla-twojego-ciala/

Prowadzi: Izabela Cisek – coacherka ciała, trenerka seksualności i relacji intymnych.

Kontakt: iza@coachingciala.pl, tel.660 633 377

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2