Polecamy książkę Karoliny Piotrowskiej „Rozwój seksualny dzieci”.

do wpisu
Media / Wydarzenia

Polecamy książkę Karoliny Piotrowskiej „Rozwój seksualny dzieci”.

W trakcie naszej pracy często spotykamy się z pytaniami: „Jak mogę wspierać moje dzieci w ich rozwoju seksualnym?”, „Jak z nimi rozmawiać o seksie?”, „Co robić?”, „Czy są jakieś wartościowe publikacje, które możecie polecić w tym temacie?”

Nareszcie jest na polskim rynku wydawniczym książka, którą możemy polecić. Książka, którą naszym zdaniem powinien przeczytać każdy rodzic. Polecamy ją całym sercem. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że porusza ważny temat jakim jest seksualność. Po drugie dlatego, że robi to w sposób rzetelny, ukazując rozwój seksualny dzieci w szerokiej perspektywie. Autorka – Karolina Piotrowska lekko i zrozumiale wyjaśnia rzeczy o których zazwyczaj nie rozmawiamy i wstydzimy się o nie zapytać. W naturalny sposób opisuje coś, co stanowi temat tabu. Odpowiada na wiele „trudnych” pytań i podaje praktyczne wskazówki co robić i jak wspierać nasze dzieci, żeby wyrosły na pewne siebie, czujące swoją wartość istoty, które lubią siebie i swoje ciało, które szanują siebie i innych i które potrafią zadbać o swoje granice i powiedzieć „nie” bądź „tak”, wtedy kiedy tego potrzebują. 

Możemy zacząć od naszej edukacji! Zadbajmy o nią, ponieważ dzięki temu nasze dzieci będą lepiej rozumiały zmiany, które zachodzą w ciele i psychice. Będą również mogły traktować seksualność jako coś naturalnego.

Więcej o publikacji >

Książka jest do kupienia tutaj>

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2