Połącz się ze swoją Kobiecością i żyj w wolności! Zapraszamy na wyjątkowy warsztat tylko dla kobiet.

veechi baner na stronę nowy z tekstem
Warsztaty / Wydarzenia

Połącz się ze swoją Kobiecością i żyj w wolności! Zapraszamy na wyjątkowy warsztat tylko dla kobiet.

„Kochane kobiety. Raz na kilka lat sprowadzamy do Polski niezwykłych i wybitnych nauczycieli. Byli u nas Kerry i Diane Riley z Australii, była Deborah Sundahl z USA. Teraz zaprosiliśmy dr Veechi Shahi z Indii. Ta niezwykła, piękna i tryskająca entuzjazmem kobieta, zajmuje się wsparciem i wzmacnianiem innych kobiet na ich drodze rozwoju osobistego. Oprócz szerokiego wykształcenia zdobyła ogromne doświadczenie spędzając wiele lat na multiuniwersytecie OSHO w Punie. W swojej pracy ucieleśnia nauki Osho dla kobiet. Jeśli podobają wam się nauki i medytacje Osho, będziecie mogły zobaczyć i doświadczyć, co Osho miał do zaoferowania wyłącznie dla was! Zapraszamy.” Zosia i Dawid Rzepeccy

dla veechi2_1 mniejsze

DZIKA I MĄDRA KOBIETA

5-dniowy warsztat dla kobiet oparty na Procesie Zmiany Kobiecych Uwarunkowań wg Osho

Prowadzi Veechi Shahi z Indii

„Kobieta powinna szukać własnej duszy, własnego potencjału i rozwijać go. Wówczas czeka ją wspaniała przyszłość.” Osho

Veechi

Zapraszamy Cię w transformującą podróż, w czasie której połączysz się na nowo ze swoim kobiecym Ogniem, wdziękiem, miłością, dzikością i mądrością.

Kiedy kobieta rzadko korzysta ze swych wrodzonych cech lub ich nie uznaje, pozostają one nierozwinięte, co sprawia, że ma trudności w kontakcie z otoczeniem, czuje się ciągle w potrzebie, żyje w pomieszaniu i stresie, jest zależna i niespełniona.

Kiedy kobieta czerpie ze swojej kobiecości i potrafi kochać samą siebie taką, jaka jest, wszystko inne w jej życiu zaczyna się układać; wszystkie aspekty jej życia ulegają przemianie: relacje partnerem, kobietami, rodziną, przyjaciółmi oraz życie zawodowe.

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek potrzeba by kobiety działały z miejsca swej wewnętrznej mocy, mądrości i intuicji; by wnosiły do świata to wszystko, czym jesteśmy jako kobiety – nasze przewodnictwo, twórczość, duchową głębię oraz praktyczność.

Kiedy kobieta ma kontakt z własną mocą, może pomagać innym aby odnaleźli własną.

w bieli mniejsze
W czasie warsztatu:

 • poczujesz w sobie kobiecą moc
 • uzdrowisz poranioną przeszłość i przyjmiesz Siebie z powrotem – kompletną i prawdziwą
 • nauczysz się w pełni wyrażać swoją unikalną kobiecą naturę
 • odbudujesz w sobie połączenie między umysłem i sercem
 • wzmocnisz kontakt z własną intuicją
 • dotrzesz w swoim wnętrzu do niezachwianej pewności siebie
 • nauczysz się jak radzić sobie z zazdrością i rywalizacją w relacjach z innymi kobietami
 • doświadczysz wsparcia i siostrzeństwa w kręgu kobiet
 • nauczysz się jak budować relacje z mężczyznami tak, aby pozostawać wewnętrznie niezależną
 • dowiesz się jak z lekkością i naturalnością balansować pomiędzy życiem osobistym i zawodowym
 • nauczysz się jak żyć w akceptacji, obfitości i miłości
 • doświadczysz jedności z Matką Ziemią i Boskim Kobiecym Pierwiastkiem

dla veechi

Metoda pracy:

Warsztat opiera się na Procesie Zmiany Kobiecych Uwarunkowań wg Osho (Osho’s Women De-conditioning Process). W bezpiecznym otoczeniu będziemy ściągać z siebie kolejne warstwy uwarunkowań – od pierwotnych do społecznych, rodzicielskich, religijnych, aby połączyć się na nowo ze swoją kobiecą esencją. Będziemy korzystać z różnorodnych narzędzi i technik fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego odkodowywania i wzmocnienia m.in. terapia Pierwotna (Primal Therapy), Ustawienia Rodzinne, terapia Gestalt, medytacje z tantry Vigyan Bhirav, medytacje aktywne Osho, joga, techniki relaksacyjne, Coaching Kobiecego Przywództwa (Women Leadership Coaching) itp.

Połącz się ze swoją kobiecością i żyj w wolności.

Powiedz Życiu „Tak!”

od JULII

O prowadzącej:

“Każdy moment jest pełen możliwości!” Veechi Shahi
Misją dr Veechi Shahi jest inspirować kobiety aby żyły pełnią życia.

Veechi jest żywiołowym, radosnym i głęboko czującym coachem, który wierzy w cud Życia. Oferuje Life&Wellness Coaching, Zarządzanie Stresem oraz Warsztaty i Medytacje Wzmacniające Kobiety. Pracuje z klientami indywidualnymi, grupami, instytucjami oraz klientami biznesowymi.

Korzystając ze swego bogatego 17 letniego doświadczenia Veechi szanuje indywidualność każdej osoby. W pracy terapeutycznej pomaga innym wyjść poza ich uwarunkowania i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepsze. Jako terapeutka Osho Veechi dzieli się unikalnym rozwiązaniem coachingowym dla klientów biznesowych jakim jest Zarządzanie przez Medytację pozwalające odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. W swej pracy łączy Coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Wykorzystuje również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, proces zmiany uwarunkowań, hipnoterapię, zdrowe odżywianie i jogę.

Veechi spotyka się ze swymi klientami z Indii i całego świata poprzez różnorodne programy w ośrodkach w Indiach oraz podczas warsztatów w Europie.

Życie osobiste Veechi jest podróżą poznawania siebie. Profesjonalny trening w pracy Transformacyjnej wzmocnił jej naturalny dar wrażliwości. Veechi jest certyfikowanym Executive Coachem (International Coach Federation), posiada doktorat z Hipnoterapii Klinicznej, MBA University of Pune. Jest zarejestrowana w The Indian Board of Alternative Medicines oraz jest członkiem The American Hypnosis Association.

Veechi jest pod wielkim wpływem nauk Osho, Yogi wg Iyengara oraz zasad odżywiania wg Dr.Vijaya Venkat’s.

www.anewleaf.in

Czas:
2-7 wrzesień (rozpoczynamy wspólną kolacją o 19:00, kończymy obiadem o 14:00)

Miejsce:
Ośrodek Warsztatowy w Kikowie koło Buska Zdrój, www.kikow.pl. Na czas warsztatu cały obiekt będzie wyłącznie do naszej dyspozycji:)

Kików
Cena:

*przy wpłacie zaliczki do 31 lipca warsztat kosztuje 950 zł + pobyt

*przy wpłacie zaliczki po 31 lipca warsztat kosztuje 1100 zł + pobyt

Kosz pobytu:
Pokój 2-os. z łazienką – 130 zł/osoba/doba
Pokój 3-os. lub 5 os. z łazienką – 120 zł/osoba/doba
Poddasze – 110 zł/osoba/doba (z własnym śpiworem)
W cenie jest całodzienne wyżywienie (3 smaczne posiłki wegetariańskie podawane w formie szwedzkiego stołu).

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy wpłacić zaliczkę wys. 400 zł na konto: ORINA Joanna Rzepecka 34 1140 2004 0000 3302 7531 2861 z dopiskiem „warsztat 2-7.09.16”.

Tylko zaliczka gwarantuje miejsce na warsztacie, decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 10 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.

Zapisy:
tantraloveinfo@gmail.com

Brak miejsc. Zapisy na listę rezerwową.

Uwaga: warsztat będzie tłumaczony z j. angielskiego na j. polski.

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2