Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

» Książki

„Życie seksualne rodziców. Jak budować długoterminowe związki partnerskie”, Zosia i Dawid Rzepeccy w rozmowie z Natalią Fiedorczuk

 

Nakładem wydawnictwa Natuli ukazała się nasza książka: „Życie seksualne rodziców. Jak budować długoterminowe związki partnerskie”.

W jaki sposób budować związek z partnerem (partnerką) „po dziecku”. Jak się kochać i być kochaną?

Jest to pozycja dla wszystkich, którzy chcieliby każdego dnia świadomie pielęgnować miłość.

„Dojrzałość do relacji to zrozumienie, że nie da się mieć wszystkich, ale można mieć z jedną osobą wszystko, czego potrzeba”.

Jak budować długoterminowe związki partnerskie?

Pomyśl o swoim związku i zadaj sobie pytanie: czy chcesz, aby się rozwijał? Pomimo trudności, pomimo natłoku spraw chcesz znaleźć czas na bycie razem i budowanie długoterminowej relacji? Jeśli tak, ta książka jest ci potrzebna.

Rodzicielstwo najczęściej z impetem wchodzi nam do łóżka. Stajemy się bardziej rodzicami niż partnerami. Bliskość i intymność muszą ustąpić lub poczekać, aż dzieci podrosną. Tak często o tym myślimy… Autorzy książki pokazują, że nie musi tak być. Że bycie w prawdziwie czułym, intymnym związku to nie plan emerytalny!

Związek, który tworzysz, jest projektem twojego życia – bliska relacja z partnerem czy partnerką to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie, a podstawowym narzędziem, które pozwoli ją rozwijać, jest rozmowa. Intymne spotkanie.

 ”Życie seksualne rodziców” można kupić w księgarni Natuli>> .


Wywiad z Dawidem Rzepeckim w książce „Seks. Pozycja dla praktykujących”.

 

Pod nakładem wydawnictwa „Znak” ukazała się książka „Seks. Pozycja dla praktykujących” , a w niej wywiad z Dawidem Rzepeckim. Książka jest zapisem rozmów z audycji Joanny Mielewczyk „Seks nasz powszedni” w radiowej Trójce.

Znamy niezliczone techniki seksualne, przełamaliśmy każde tabu, zaczytujemy się literaturą erotyczną, a „seks” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Ale gdy gaśnie światło i zostajemy we dwoje, wciąż jesteśmy dla siebie tajemnicą, a najważniejsze słowa nie przechodzą nam przez gardło.
Jak pokonać lęk i wstyd?
Jak odkryć swoje pragnienia i nauczyć się nimi dzielić?
Jak rozmawiać o tym, co lubimy, a czego nie?
Dlaczego fantazje tak trudno zmienić w rzeczywistość?
Czy warto robić seksualne postanowienia?
Jeśli chcecie każdego dnia cieszyć się z seksu – to książka dla Was.

Joanna Mielewczyk nie boi się otwarcie rozmawiać z Polakami o seksie i skłania ich do intymnych zwierzeń. Wspólnie z ekspertami: seksuologami, psychologami i coachami seksualnymi podpowiada, jak przejść ze sfery wyobraźni do spełnienia, jak najpełniej wyrazić miłość i pożądanie. Odkrywa na nowo i wyjaśnia zawiłości intymnego świata.

Joanna Mielewczyk – dziennikarka radiowej Trójki. Prowadziła audycje Jestem feministką, Adopcja po polsku. Obecnie jest wydawcą audycji Zapraszamy do Trójki. Przygotowuje i prowadzi audycje Matka Polka feministka oraz Seks nasz powszedni.

 ”Seks. Pozycję dla początkujących” można kupić m.in. w księgarni wydawnictwa Znak >> oraz w Empikach.


Wywiad z Zosią Rzepecką w książce „Wszystko mam sobie. Rozmowy z kobietami o szczęściu i spełnieniu.”

wszystko mam w sobie5

Autorka o książce:

Nazywam się Dorota Barczak Perfikowska. Jestem mamą 3-letnich bliźniaków, którą pewnego dnia przygniotło macierzyństwo i życie w kołowrotku praca-dom. Pewnego dnia spojrzałam w lustro i zadałam sobie pytanie, czy jestem szczęśliwa. Odpowiedź brzmiała: NIE.  Stwierdziłam, że nie chcę tak żyć. Zaczęłam się zastanawiać, czym jest szczęście.  Postanowiłam zapytać o to kobiety, którym udało się odnaleźć drogę do siebie.

Tęsknota za sobą samą była tak silna, że odpuściłam sobie bycie idealną mamą, żoną i pracownikiem i wyruszyłam w podróż. 

Tak powstała książka „Wszystko mam w sobie”, dzięki której  odzyskałam siebie. Dzięki mojej podróży również i ja przeszłam niełatwą drogę, w trakcie której zobaczyłam kim jestem i jaką mam wrażliwość. Zatrzymałam się. Chciałabym, aby moja historia i historie bohaterek książki zachęciły kobiety do odnajdywania siebie.

Ta książka to podróż w głąb wnętrza w poszukiwaniu siebie. To podróż, podczas której autorce towarzyszyło dziewięć spełnionych kobiet w wieku od 32 do 70 lat. Kobiet, które miały odwagę wybrać siebie.

Bohaterki podzieliły się z nią własną drogą do szczęścia, nie zawsze łatwą i przyjemną. Opowiadały o kryzysach, które przeszły, o trudnych lekcjach od życia, o akceptacji siebie i swojej drogi, o zmianie w postrzeganiu świata i ludzi, jakiej doświadczyły, o radości z bycia sobą, bycia mamą, bycia blisko z drugim człowiekiem, o szczęściu i smutku, od którego już nie uciekają, o fascynacji życiem i miłości do tego, co robią. Jedną z bohaterek książki jest Zosia Rzepecka.

Książkę „Wszystko mam w sobie” można kupić  przez stronę internetową autorki >>

 

Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Mówili o nas:

 • tvp2_logo_9
 • sens_logo_czerwone_kopia
 • radio gdańsk
 • polska_the_times-logo
 • polsat cafe
 • logo_wrozka
 • logo_shape blue 1
 • logo_Focus
 • logo trendy
 • logo trójka
 • logo Claudia
 • gwiazdy-mowia-logo-300x107
 • Zwierciadło
 • logo-pr4
 • wprost-logo
 • logo natemat
 • logo rdc
 • nieznany_swiat - logo
 • uroda życia logo
 • joga magazyn logo
Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.