Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

» O nas

Zosia i Dawid Rzepeccy

Od Zosi i Dawida Rzepeckich:

Los chciał, że zakochaliśmy się w sobie od pierwszego spojrzenia, i nim minął tydzień zamieszkaliśmy ze sobą na zawsze. Spotkanie siebie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i marzenia. Okazało się bowiem, że dzięki sobie odkrywamy normalność i prostotę w relacji. Że odnaleźliśmy wzajemne zaufanie i bliskość. I że to właśnie jest dla nas tajemnica szczęścia.

Wydawało nam się też wtedy że kochamy się tak bardzo, że bardziej nie można… A jednak teraz kochamy się jeszcze bardziej. Jak to możliwe?

Od początku wiedzieliśmy, że warto pielęgnować nasz związek który wciąż się rozwija od dziesięciu lat. Dzięki tantrze oraz szkoleniom z psychoterapii, zdobyliśmy narzędzia które systematycznie powiększają pojemność i zdolność doświadczania miłości…

Teraz nasze sto procent oddania jest po prostu większe niż nasze sto procent na początku. Więcej czujemy, więcej rozumiemy, mamy mniej wątpliwości. Rzadziej się potykamy, a powroty do zdrowej normalności trwają krócej. Mamy poczucie, że chociaż nasze spotkanie było nam przeznaczone i jakby ofiarowane, to to co z nim robimy jest już naszą odpowiedzialnością.

Naszym powołaniem jest wciąż rozwijać, poznawać i dbać o siebie ale także nie zostawiać tak zdobytej wiedzy praktycznej. Dzielić się z innymi narzędziami wspierającymi budowanie i pielęgnowanie własnych relacji partnerskich, to zmieniać świat ludzkich spraw na lepsze. Szczególnie interesuje nas bliskość, otwartość serca i intymność.

Zainteresowanie naszymi propozycjami wciąż rośnie. Dostajemy kolejne propozycje zagraniczne. Daje nam to poczucie, że to czym żyjemy jest uniwersalną potrzebą i że jeśli się naprawdę chce poczuć że się żyje, że szczęście i miłość, jest wartością o którą warto zawalczyć, to warto spróbować. Nic do stracenia, życie do odzyskania.

Zosia i Dawid


Nasza misja

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i narzędziami wspierającymi powrót do akceptacji ciała i jego naturalnej seksualności w powiązaniu z duchowością. Naszym celem jest poszerzanie doświadczenia świadomości i miłości na poziomie indywidualnym, w związkach partnerskich, we wspólnocie oraz w naszej relacji z Ziemią. Naszą filozofią jest więcej życia w życiu! W naszym doświadczeniu: Przywrócony kontakt z własnym ciałem otwiera nas na instynktowną, zapisaną […]

Bio

Zosia i Dawid Rzepeccy – Z wykształcenia psycholożka (tytuł pracy mgr. „Rola mitu personalnego w kształtowaniu się poczucia sensu życia w terapii zorientowanej na proces”) i filozof (tytuł pracy mgr. „Transgresja ego w buddyzmie zen jako droga do reintegracji z absolutem”). Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Prowadzą zajęcia od […]

Media o nas

Zapraszamy na przegląd artykułów prasowych, programów telewizyjnych i publikacji internetowych w których braliśmy udział.

Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.