Konna wyprawa rozwojowa do Mongolii

Mongolia do wpisu
Warsztaty / Wydarzenia

Konna wyprawa rozwojowa do Mongolii

W lecie 2020 roku Zosia i Dawid Rzepeccy zapraszają w podróż do Mongolii.

Warsztat skierowany jest do kobiet, mężczyzn, par, rodziców z dziećmi w wieku od ok. 14 lat.

Stepy, rozległe górzyste przestrzenie, piaszczyste wydmy i galopujące konie. Bezkresne niebo usiane gwiazdami aż po horyzont i odgłos szamańskiego bębna. Kontakt z wszech otaczającą naturą, relacje jakie stworzymy z końmi- naszymi towarzyszami podróży i przewodnikami po mongolskich stepach, poprowadzą nas przez niezwykłą, wewnętrzną podróż.

Będzie to czas zanurzenia się w mongolskim rytmie życia zgodnym z przyrodą i czas oswajania z końmi. Czas chłonięcia całym sobą przestrzeni i wyciszenia.

Cała wyprawa będzie podzielona na dwa etapy. Pierwszy to czas oswojenia z mongolską kulturą, końmi, spotkanie z szamanem i warsztaty rozwojowe z Zosią i Dawidem Rzepeckimi. Odbędą się one w parku narodowym Gorkhi-Terelj, gdzie będziemy mieszkać w tradycyjnych mongolskich jurtach pośród pięknych zielonych krajobrazów. W ośrodku w którym się znajdziemy będzie możliwość wzięcia dodatkowych lekcji jazdy konnej dla osób początkujących.

Na warsztatach między innymi poszukiwać będziemy naszego wewnętrznego nauczyciela – szamana. Mamy w sobie ten wewnętrzny głos który wie. Poznamy go bliżej i posłuchamy co nam ma do powiedzenia. Jakie wskazówki może nam dać odnośnie naszych życiowych wyzwań i jak z nich skorzystać. Praktykować też będziemy wewnętrzną ciszę, medytację w ruchu i w spoczynku. Kontemplować będziemy naturę i jej „duchy”, aby spotkać się ze sobą głęboko i w prawdzie. Spotkamy się też z innymi w kręgu odnajdując wsparcie i akceptację. Chociaż same stacjonarne warsztaty zakończą się w pierwszym etapie wyprawy, to spotkania w kręgu, szczere rozmowy, medytacje oraz atmosfera rozwoju osobistego, poszukiwań duchowych, wsparcia społeczności którą stworzymy, towarzyszyć będzie nam przez cały czas.

Szczegóły wyprawy>

Termin: 29.06-11.07.2020 r.

Miejsce: Mongolia

Zapisy: tantraloveinfo@gmail.com, Krzysztof Ruba: info@wyprawy-rozwojowe.pl, tel.: 694 363 668.

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2