Biała Bogini i Święta Ladacznica w Tobie – polecamy warsztaty Izy Cisek dla kobiet.

cisek do wpisu3
Wydarzenia

Biała Bogini i Święta Ladacznica w Tobie – polecamy warsztaty Izy Cisek dla kobiet.

Już w kwietniu możesz dołączyć do warsztatów dla kobiet – nowego cyklu GODDESS MEDICINE dedykowanego uzdrawianiu kobiecej seksualności: Biała Bogini i Święta Ladacznica w Tobie. Autorką i prowadzącą jest Iza Cisek – coacherka ciała, trenerka seksualności i relacji intymnych.

Iza Cisek o swoich warsztatach:

cisek biała boginiBiała Bogini – niewinność i spontaniczność to pierwszy warsztat z cyklu Kolory Przebudzonej Kobiecości. Dzięki niemu będziesz mogła połączyć się na nowo z Twoją esencją czystości i niewinności oraz rozpuścić stare przekazy na temat tego, że seks jest „nieczysty” i czemuś „winny”. Zaprzyjaźnisz się z dziewczyną wewnątrz Ciebie i doświadczysz uzdrawiającej mocy zabawy i świętowania oraz otworzysz Twoje ciało na radość.

Obejrzyj filmik ze mną „Niewinna seksualność”, który wyświetlić możesz tutaj >> i przejdź do opisu wydarzenia tutaj >>

cisek ladacznica2A mój warsztat Święta Ladacznica w Tobie – powrót do boskiej seksualności pozwoli Ci rozpoznać w sobie aspekty archetypu, czyli wewnętrznego obrazu kobiety, która szanuje ciało i czerpie radość z seksu. Potrzebujemy uzdrowić archetyp Świętej Ladacznicy, aby podział: „albo dziewica albo nierządnica”, wciąż żywy w kolektywnej świadomości, mógł odejść w zapomnienie! Podczas tego spotkania obudzisz energię seksualną, poznasz nowe jakości kobiecej słodyczy a także odkryjesz fascynujące sposoby celebrowania przyjemności. Doświadczysz też uzdrawiającej siły frywolnego śmiechu! Jesteś zainteresowana? Więcej szczegółów znajdziesz tutaj >>

Zapraszam – Iza Cisek

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2