II Zjazd Absolwentów już w przyszłym tygodniu! Zagra dla nas Lucjan Wesołowski.

Lucjan Wesołowski
Wydarzenia

II Zjazd Absolwentów już w przyszłym tygodniu! Zagra dla nas Lucjan Wesołowski.

Już niedługo spotykamy się w Kikowie na II Zjeździe. Podczas spotkania zagra dla nas Lucjan Wesołowski – wspaniały muzyk, multiinstrumentalista. Zapowiada się uczta dla ducha i ucha:

Lucjan film

Poza tym zatańczymy Taniec Spirali z Intencją Miłości. Będziemy dzielić się swoimi talentami – jeśli chcielibyście coś przedstawić, pokazać, poprowadzić, to dajcie nam wcześniej znać (tantralove.eu@gmail.com). W tamtym roku mieliśmy lekcję tanga, jogę śmiechu i market wsparcia. W tym roku oprócz marketu wsparcia przewidujemy wymianę fajnymi ciuchami i kilka innych atrakcji. Będzie oczywiście Lot Szamana, spotkania ze znajomymi, dużo radości i zabawy.

Każdy kto był u nas na warsztatach jest mile widziany. Składka organizacyjna to tylko 30 zł.

Podczas każdego warsztatu rodzi się mała wspólnota, która odbywa  wspólną podróż, porusza się po nieznanych dla siebie przestrzeniach, eksperymentuje w  laboratorium. Zjazd jest wyjątkową okazją, aby spotkać się  nie tylko z nami, ale też z wyjątkowymi ludźmi, których poznaliście na warsztatach, z którymi łączą Was wspólne, nieraz bardzo głębokie, przeżycia. To okazja, aby odświeżyć nowe znajomości, ale  również możliwość, aby poznać kogoś nowego – o podobnych zainteresowaniach i wrażliwości…

Szczegółowe informacje >>>

Relacja i zdjęcia z I Zjazdu >>>

Rezerwacje miejsc i noclegów: tantraloveinfo@gmail.com

 

 

 

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2