Dodatkowy termin Tantrycznego Weekendu dla par – już w październiku.

tantryczny weekend nowy termin wpis
Warsztaty

Dodatkowy termin Tantrycznego Weekendu dla par – już w październiku.

Na wrześniowy Tantryczny Weekend od dawna już nie ma miejsc, a zainteresowanie tym warsztatem  jest wciąż bardzo duże, dlatego zaproponowaliśmy nowy termin – jeszcze w tym roku! Zapraszamy 10-12 października do Nowego Kawkowa.

Wszystkim nam, żyjącym w związkach partnerskich, przydaje się od czasu do czasu zadbać o relację. Bez pielęgnacji miłości, wiele wspaniałych możliwości szybko się wyczerpuje. Wpadamy w rutynę, bądź pogłębiamy konflikty. Z czasem oddalamy się od siebie. Jednak tak nie musi być. Czasami wystarczy jeden weekend, na którym dowiemy się jak ważni dla siebie jesteśmy, jak ważna jest fizyczna i uczuciowa bliskość oraz jasna komunikacja w relacji, aby uchwycić szansę na szczęśliwy związek.

Na zachętę relacja pary uczestniczącej w marcowej edycji warsztatu:

„Jeśli chodzi o mnie, to warsztaty pomogły mi otworzyć serce na siebie samą, na męża i innych. Nagle się okazuje, że mam w sercu większą pojemność i codzienność stała się dla mnie przyjemnością, Chłonę wszystko czego można doświadczyć, a najbardziej ciesze się, że ponownie mogę czerpać radość z bycia ze swoim mężem. Nagle wszystko staje się medytacją: uśmiech, dotyk, pieszczota, każda, nawet trudna rozmowa. Warsztaty przypomniały czym jest miłość, otwartość serca na wszystko. Zmieniła się jakość życia we dwoje. Po prostu jest cudownie. Czego wszystkim z całego serca życzymy.” Agnieszka i Jarek

Czytaj więcej relacji z Tantrycznego Weekendu >>>

Zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Szczegółowe informacje >>>

 

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2