Deborah Sundahl – światowej sławy ekspertka od kobiecej seksualności – przyjeżdża do Polski. Zapraszamy na seminaria i intensywne warsztaty w Warszawie.

Deborah-Sundahl-do-wpisu-1024x457
Warsztaty / Wydarzenia

Deborah Sundahl – światowej sławy ekspertka od kobiecej seksualności – przyjeżdża do Polski. Zapraszamy na seminaria i intensywne warsztaty w Warszawie.

Deborah Sundahl jest międzynarodową ekspertką w dziedzinie kobiecej ejakulacji, autorką bestsellerowego poradnika: „Kobieca ejakulacja i Punkt G. O orgazmach, jakich nie przeżyła twoja babcia.” Od lat 90-tych ubiegłego stulecia uczy tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie jak uwolnić Kobiecą Fontannę. Wspiera wzmacnianie kobiecej seksualności i edukacji seksualnej. W swojej pracy czerpie również z tradycji tantrycznej i świętej seksualności. Byłą wydawczynią (od 1983 r.) pierwszego magazynu erotycznego dla kobiet „On Our Back”, na którego wydanie zarabiała pracując jako tancerka erotyczna. W latach 80 i 90 aktywnie działała w ruchach feministycznych głosząc potrzebę swobodnego wyrażania swojej seksualności i erotycznych potrzeb. W tym czasie zaczęła również prowadzić warsztaty, wydawać książki i filmy o kobiecej seksualności, punkcie G i ejakulacji. Było to w czasach kiedy większość autorytetów nie uznawała istnienia punktu G, kobiecej prostaty ani zjawiska ejakulacji. Później trafiła na duchową ścieżkę tantry i świętej seksualności. Jej misja poszerzyła się o duchowe, święte aspekty. Poznanie tantrycznej ścieżki, jak sama twierdzi, miało dla niej przełomowe znaczenie. Dzięki tantrze zrozumiała rolę punktu G w emocjonalnym, fizycznym i duchowym życiu kobiety.

Podczas tegorocznej wizyty w Polsce Deborah poprowadzi:

20 października 2017 – „Kobieca ejakulacja i Punkt G” – wieczorne seminarium >

21 – 22 października 2017 – „Odkryj swój Punkt G” – dwudniowy warsztat dla kobiet >

27 października 2017 – „Kobieca ejakulacja i Punkt G” – wieczorne seminarium >

28 – 29 października 2016 – „Odkryj Punkt G” – dwudniowy warsztat dla par >

Gorąco Was zapraszamy na spotkanie z tą niezwykłą nauczycielką kobiecej seksualności!

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2