Nagranie z audycji „Seks nasz powszedni” z udziałem Dawida Rzepeckiego jest już dostępne na stronie Trójki.

seks powszedni wpis4
Media / Wiedza

Nagranie z audycji „Seks nasz powszedni” z udziałem Dawida Rzepeckiego jest już dostępne na stronie Trójki.

Z niedzieli na poniedziałek (z 22-go na 23-go listopada) Dawid Rzepecki po raz kolejny był gościem programu „Seks nasz powszedni” w programie Trzecim Polskiego Radia.

Nagrania z audycji można posłuchać na stronie radia >>

Temat audycji: „Slow food, slow sex. O luksusie intymnego spotkania.”

Ruch slow sex jest odpowiedzią na coraz częściej pojawiające się problemy w życiu spieszących się, stale zabieganych i zestresowanych osób. – Chodzi o to, żeby kochać się nie tylko powoli, ale też uważne i ze świadomością. Chodzi o to, żeby seks nie był byle jaki. Chodzi o uważne spotkanie z drugą osobą, o budowanie intymności – mówiła Izabela Jąderek.

Słowem-kluczem, jak podkreślał filozof Dawid Rzepecki, jest tu jakość. – To podejście, które ma nas doprowadzić do spotkania. Bo to, co jest w seksie najważniejsze, to właśnie spotkanie dwojga osób na najgłębszym poziomie. Możemy się spotkać nie tylko fizycznie, ale także uczuciowo i mentalnie. To pełne zjednoczenie. Wrażliwość, z którą mamy do czynienia w seksualności, jest wielką szansą na bliskie spotkanie, ale też niesie pewnego rodzaju ryzyko otwarcia się, którego niektóre osoby wolą uniknąć – tłumaczył.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której mówiliśmy o tym, jak wprowadzić w życie filozofię slow sex, i tłumaczyliśmy, co może przeszkadzać w uważnym kochaniu się. Nasi eksperci odpowiadali też na pytania słuchaczy i obalili kilka popularnych mitów na temat udanego seksu.

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2