Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

» Założenia

Celem TantraLove jest przywrócenie i pielęgnacja właściwego, pełnego obiegu energii życiowej człowieka, zarówno w układzie jednostkowym jak i w relacji z otoczeniem.

Cel ten osiągamy poprzez zintegrowaną pracę z ciałem i duchem otwierając w ten sposób drogę dla indywidualnego doświadczania poczucia sensu życia.

W TantraLove pracujemy z takimi jakościami jak:

  • Ześrodkowanie – przytomny kontakt z rzeczywistością. Ześrodkowanie wiąże się z poczuciem łączności z sobą samym, własnymi głębokimi potrzebami manifestującymi się poprzez świadomość swoich uczuć i emocji. W ześrodkowaniu pozostajemy w stałym kontakcie z ziemią, przyrodą i drugim człowiekiem. Dbamy o siebie i własne elastyczne granice.
  • Rozluźnienie – poczucie relaksu przy jednoczesnej gotowości do adekwatnych reakcji na otoczenie. Rozluźnienie jest podstawową praktyką otwierającą na przepływ energii życiowej, a także warunkiem wstępnym wszelkich praktyk dojrzałej aktywności życiowej, w tym seksualnej.
  • Akceptacja – afirmacja życia w przepływie. Pełna zgoda na własne ciało, własną seksualność, prawo do przyjemności, kochania i bycia kochanym. Akceptacja otwiera na miłość do samego siebie i dzięki temu na miłość do drugiego człowieka oraz wszelkiego przejawu życia.
  • Seksualność – zespolenie uczucia miłości z przepływem energii życiowych w ciele. Otwarcie na odczuwanie przyjemności w całym ciele. Zarówno u mężczyzn jak i u kobiet doświadczanie pełnych orgazmów. Przeżywanie zespolenia z partnerem wykraczające poza granice własnego ciała i tożsamości ja. Poczucie komunii duchowej.
  • Sens – poczucie celowości własnych decyzji, a także „decyzji losu”. Podążanie własnym szlakiem, życie własnym mitem. Harmonia pomiędzy indywidualnie pojmowanym celem życiowym, a potrzebami społeczeństwa. Świadomość własnej śmiertelności prowadząca do odpowiedzialności za życie.

Każdy z wyżej wymienionych aspektów pracy jest nierozerwalnie związany z resztą.

Na warsztatach TantraLove wykonujemy ćwiczenia łączące powyższe aspekty zależnie od etapu pracy.

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.