Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Tantryczny weekend dla par – JURATA!

Zosia i Dawid Rzepeccy zapraszają na tantryczny weekend dla par do jednego z najpiękniejszych hoteli nad polskim morzem: Bryza Resort & Spa. Jeśli marzycie o wspólnie spędzonym niezapomnianym weekendzie, w luksusowym miejscu, to ta oferta jest dla was.

„To co się stało między mną a mężem na tych warsztatach było dla mnie wspaniałą niespodzianką. Czuję się tak, jakbyśmy poznali się na nowo. Jakby te feromony, które pojawiają się, kiedy ludzie zakochują się w sobie, teraz zaczęły znowu działać. Odkrywam Nas na nowo. Między nami jest tak dużo pięknych rzeczy, na wyciągnięcie ręki…” – Basia

Przyjechałem tutaj bez oczekiwań, poddając się temu, co przyniesie los. Wierząc w trafność wyboru Basi i … nie pomyliłem się:) Warto było…” – Marek

To świetny pomysł dla pary na początek przygody z tantrą!

Czasem pary zastanawiają się, co zrobić, żeby ich związek rozkwitł. Czasami stoją w obliczu trudności, kryzysów, które czują, że mogą zaważyć na wspólnej przyszłości. Weekendowy warsztat tantryczny dla par daje możliwość głębokiego doświadczania, poprawy komunikacji i zrozumienia w związku. To bezpieczne miejsce, w którym pary mogą odkrywać swoją seksualność i nadawać jej prawdziwe znaczenie.

Zapraszamy na warsztat :

  • początkujące pary, które chcą rozpocząć odkrywanie Tantry;
  • pary bardziej zaawansowane, które chciałyby rozwinąć i rozbudować swoje praktyki;
  • osoby w relacjach, które chcą poświęcić czas wzmocnieniu więzi emocjonalnych i seksualnych;
  • osoby, które chcą mocniej czuć siebie – cielesność, seksualność, emocje.
  • wszystkich, których przez weekend zaznać dużo radości i relaksu.

Warsztaty zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

Termin: 19-21.11.2021

Prowadzący: Zosia i Dawid Rzepeccy

Miejsce: Hotel Bryza Jurata

Cena: 1900 zł od pary + pobyt w hotelu

Koszt pobytu pary w hotelu (w cenę wliczone są 2 doby, 3 posiłki dziennie: śniadania, obiady i kolacje, możliwość korzystania z basenów, saun, siłowni oraz parking dozorowany) w zależności od wybranej opcji noclegowej wynosi:

  • Pokój 2-os. STANDARD 2000 zł od pary
  • APARTAMENT 2-os. 2400 zł od pary

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z hotelu

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić zaliczkę wys. 500 zł na konto: Dawid Rzepecki 86 1140 2004 0000 3502 7903 8858 z dopiskiem „ weekend dla par – Jurata listopad 2021″.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym zaliczki są zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.

Zapisy: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >> Prosimy o wypełnienie dwóch osobnych formularzy. Odpowiedź od nas otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Informacje: tantraloveinfo@gmail.com

Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.