Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Tantryczne Walentynki AromaLove & SPA w Pałacu!

Walentynkowy weekend z tantrą to przyjemna podróż w głąb miłosnej relacji partnerskiej!  

UWAGA!

Gwiazdkowy prezent bonus: 400zł – czyli cena do 24.12.2020 do północy – 1500zł za parę! (+ koszty pobytu w hotelu)

O warsztatach:

Każda para lubi i potrzebuje mieć czas tylko dla siebie. Na początku relacji, robimy wszystko aby o taką wspólną przestrzeń zadbać. Nic innego się nie liczy! Ale z czasem, z obowiązkami, dziećmi, pracą, coraz mniej czasu spędzamy tylko ze sobą i tylko dla siebie. A temu przecież służą randki we dwoje. 

Walentynki to taki wyjątkowy czas, kiedy łatwo jest sobie o tym przypomnieć. Idziemy do kina albo do restauracji, a czasem dajemy sobie tylko kwiatka i buziaka. A przecież o nasz związek jak o piękny ogród trzeba dbać i zasilać go na co dzień!

Walentynki są raz w roku, pewnie kilka innych okazji też się znajdzie, jednak zwykle brakuje nam pomysłów czy chęci aby z tych wszystkich okazji, w pełni skorzystać.  

Na tym zmysłowym warsztacie pokażemy wam jak przyjemnie wprowadzić romantyczne elementy wspierające naszą bliskość, komunikację i intymność w codzienne życie, a nie tylko od święta. 

Zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej lub – jeśli potrzeba – odnajdziecie na nowo, a na dodatek poznacie najlepsze relacyjne techniki wspierające długoterminowy związek partnerski. 

Tantra dla par budzi zmysły, dlatego nauczmy się z nich korzystać! Nie tylko dla przyjemności ale i dla własnego rozwoju. Dla siebie i dla relacji. 

UWAGA: To nasza nowa propozycja, więc jeśli byliście już u nas wcześniej na warsztatach, teraz jest okazja odświeżyć tantryczną wiedzę, a także spotkać się z nowym doświadczeniem! 

O miejscu:

Wybraliśmy na ten wyjątkowy weekend atrakcyjne miejsce – Pałac w Otrębusach pod Warszawą. W podziemiach Pałacu znajduje się strefa SPA, która zrobiła na nas wspaniałe wrażenie. Klimatyczny basen z przeciwprądem, masażem karku, gejzerem powietrznym. Do tego sauna sucha, aromatyczna łaźnia parowa, grota solna (wraz z tężnią solankową), prysznic wrażeń, lodospad wraz z masażem Kneipp’a i innymi atrakcjami. 

To wszystko wraz z piękną salą na warsztaty oraz wygodną lokalizacją sprawiło, że podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu właśnie tam naszego wyjątkowego walentynkowego warsztatu. 

To świetny pomysł dla pary na początek przygody z tantrą!

Czasem pary zastanawiają się, co zrobić, żeby ich związek rozkwitł. Czasami stoją w obliczu trudności, kryzysów, które czują, że mogą zaważyć na wspólnej przyszłości. Weekendowy warsztat tantryczny dla par daje możliwość głębokiego doświadczania, poprawy komunikacji i zrozumienia w związku. To bezpieczne miejsce, w którym pary mogą odkrywać swoją seksualność i nadawać jej prawdziwe znaczenie.

Zapraszamy na warsztat :

  • początkujące pary, które chcą rozpocząć odkrywanie Tantry;
  • pary bardziej zaawansowane, które chciałyby rozwinąć i rozbudować swoje praktyki;
  • osoby w relacjach, które chcą poświęcić czas wzmocnieniu więzi emocjonalnych i seksualnych;
  • osoby, które chcą mocniej czuć siebie – cielesność, seksualność, emocje.
  • wszystkich, których przez weekend zaznać dużo radości i relaksu.

Warsztaty zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

Termin: 12-14.02.2021

Prowadzący: Zosia i Dawid Rzepeccy

Miejsce: Pałacyk Otrębusy pod Warszawą

Cena:

  • przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki do 24.12 świąteczny 1500 zł od pary + pobyt w Pałacu 
  • przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki po 24.12 1900 zł od pary + pobyt w Pałacu

Koszt pobytu w Pałacyku z pełnym wegetariańskim wyżywieniem: 1600 zł od pary. 

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić zaliczkę wys. 500 zł na konto: Dawid Rzepecki 86 1140 2004 0000 3502 7903 8858 z dopiskiem „weekend walentynkowy”.

Po wpłacie zaliczki zapraszamy do rezerwacji pokoi w Pałacu: +48 22 729 00 50

Rezerwacja i zaliczka w hotelu: 800zł (rezerwacja bezpośrednio w Pałacyku Otrębusy.) Po 14.01.2021 zaliczki są bezzwrotne, za wyjątkiem sytuacji z potwierdzonym COVID 19, albo zgłoszonym w sanepidzie przebywaniem na kwarantannie.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym zaliczki są zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.

WAŻNE: Ze względu na zmieniającą się sytuację związaną z pandemią, zastrzegamy sobie wraz z gospodarzami obiektu, możliwość wprowadzania zmian w ofercie tak, aby sprostać aktualnym wymogom. Warsztat odbędzie się tylko wtedy, gdy będzie to oficjalnie możliwe zgodnie z obowiązującymi procedurami. Jeśli z przyczyn obiektywnych warsztat zostanie odwołany, zaproponujemy wszystkim nowy termin w tym samym miejscu, lub ewentualny zwrot wpłat niezależnie od terminu. 

Zapisy: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >> Prosimy o wypełnienie dwóch osobnych formularzy.
Odpowiedź od nas otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Informacje: tantraloveinfo@gmail.com

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.