Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Tantra Yachting na Karaibach

Uwaga:  pozostały tylko 3 wolne miejsca.

Zapraszamy na drugą edycję morskiej wyprawy w kameralnym gronie z Zosią i Dawidem Rzepeckimi.
Spotkaj siebie i innych fascynujących ludzi w rajskich okolicznościach przyrody. Poszukaj wewnętrznego szczęścia, harmonii i rozpuszczenia się w otaczającym pięknie tropikalnych mórz i wysepek. Pod palmami kokosowymi, na złotych dzikich plażach, zwolnisz tempo, aby doświadczyć potęgi teraźniejszości, aby wejść głębiej w doświadczenie obecności i miłości.

Jedna z uczestniczek naszej ostatniej żeglarskiej wyprawy powiedziała, że dla niej największą wartością była jakość bycia z innymi. W kameralnym gronie osób ceniących spotkanie z samym sobą i drugim człowiekiem, poczujesz się zobaczony i przyjęty taki, jaki jesteś. W raju na Ziemi twoje Ciało i Dusza nabiorą zdrowego dystansu do zamieszania, które często nosimy w swoich głowach. Ta wyprawa to oczyszczenie, otwarcie na nową jakość życia. Jeśli czujesz wołanie Duszy – zapraszamy do załogi. ILOŚĆ MIEJSC JEST SKRAJNIE OGRANICZONA:)

tobago-cays-3
Od Kapitana Leszka Siennickiego, organizatora wyprawy:
Nie opowiem o Karaibach, bo słowa, nawet wzbogacone obrazami, nie oddadzą ich wyrazistości, wielobarwności i wyjątkowości. Karaiby – zwłaszcza te mniej turystyczne – trzeba chłonąć wszystkimi zmysłami. Trzeba zanurzyć się w obecności. Bez porównań, bez etykiet, w odłączeniu od umysłu czerpać siłę z magii tamtego świata. A przyroda na Karaibach jest hojna, hojni są ludzie, woda i zwierzęta. Dostajesz ile chcesz i kiedy chcesz.
Slow. Jeśli wydaje Ci się, że wiesz co to znaczy “wolniej”, to tam nauczysz się prawdziwego “wolniej”.
Slow Life – to hasło znajdziesz wypisane niemal wszędzie i nie ma ono pustego wydźwięku. Ludzie niewiele posiadają, a ich udzielająca się radość życia zapewnia, że mają wszystko czego potrzebują. Już w pierwszym tygodniu żeglugi poczujesz to w swoich trzewiach. W drugim tygodniu rejsu nie będziesz chciał, by to się skończyło. Otrzymasz dawkę wewnętrznego spokoju i akceptacji tego, kim jesteś i co posiadasz. Otrzymasz porcję radości życia i doświadczania obecności chwili. Nauczysz się, jak w pełnej zgodzie poddawać się płynącemu nurtowi życia.

saba-50
W rejs popłyniemy niebywałym, luksusowym katamaranem SABA50 poprzez Wyspy Zawietrzne Karaibów. Prezentacja jachtu znajduje się tutaj > Duży, wygodny, sześciokabinowy katamaran będzie nas niósł przez dwa tygodnie po cudownych lagunach tropikalnych wysp. Po drodze z pewnością wjedziemy samochodem w tropiki St Luci, posmakujemy kokosa prosto z palmy i owoce chlebowca. Zacumujemy w Wallillabou przy planie filmowym, gdzie kręcono pierwsze sceny Piratów z Karaibów. Zacumujemy w jednym z najpiękniejszych tropikalnych zakątków do nurkowania – na Tobago Cays. Zatańczymy reggae przy muzyce na żywo w kultowym barze U Bazyla.

Czy to tylko wakacje żeglarskie, kolejny rejs jachtem? Czy to tylko dwa tygodnie relaksu z dala od śniegów? Nie jestem pewien.
Czas, który spędzisz z nami, będzie Cię karmił jeszcze przez wiele miesięcy po powrocie. Śmiem twierdzić, że nie zapomnisz tego czasu nigdy.

petit-st-vincent
TERMIN:
12.01.2018 – 26.01.2018

CENA ZA PEŁNY PAKIET:
13 700,00 PLN/osobę za dwa tygodnie

CENA PAKIETU ZAWIERA:
– Zakwaterowanie na luksusowym jachcie w dwuosobowej kajucie, każda posiada łazienkę
– Opiekę Skippera znającego akwen
– Codzienną żeglugę w zasięgu wzroku wysp Karaibów
– Możliwość zwiedzania egzotycznych wysp
– Piękną pogodę i ciepłe Morze Karaibskie w środku polskiej zimy
– Wyżywienie na jachcie – posiłki załoga wspólnie przygotowuje na jachcie wg planu dnia z poczynionych zakupów spożywczych z części pieniędzy zawartych w cenie za rejs. W
przypadku wyczerpania tej puli (co się jeszcze nie zdarzyło) solidarnie załoga dokłada środki do puli.
– Opłaty portowe, opłaty celne (prawie każda wyspa to inny kraj, kapitan dokuje odpraw imigracyjnych i celnych)
– Paliwo do jachtu, wodę
– Pościel na jachcie, ręczniki, sprzątanie końcowe
– Ponton z silnikiem
– Transfer lotnisko-marina-lotnisko
– Ubezpieczenie OC
– Niezapomniane wrażenia z podróży do tropikalnego raju
– Bezpieczne i luksusowe warunki wakacyjnego relaksu na yachcie – doświadczenie nie jest konieczne

mistique
ZGŁOSZENIA i PŁATNOŚCI:
1. Zgłoszenia proszę wysyłać najpóźniej do dnia 10 stycznia 2017 do Leszka Siennickiego na adres: leszek.siennicki@gmail.com
Przy zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko uczestnika, numer wybranej przez siebie kajuty z załączonego planu jachtu.
2. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat, która to wpłata potwierdza ostatecznie udział w rejsie.
3. Po przesłanym zgłoszeniu uczestnik otrzyma e-maila z potwierdzeniem zgłoszenia i w ciągu 3 dni dokonuje płatności wysokości: 5000,00 PLN/os na konto bankowe jak poniżej z dopiskiem: Karaiby 2018 Tantra Yachting imię i nazwisko uczestników. Pozostała kwota płatności dokonana będzie na 2 miesiące przed rejsem, do dnia 12 listopada 2017r.

WE WŁASNYM ZAKRESIE:
– Koszt dolotu na Martynikę i powrót – polecimy wspólnie rejsem z Warszawy przez Paryż na Martynikę, koszt biletu około 2500,00 PLN/os
– Alkohol
– Lokalne wycieczki – wynajęcie samochodu i zwiedzanie wyspy z przewodnikiem lub bez
– Wizyty w restauracji, jeśli wystąpią

bequia-2
PRZYKŁADOWA TRASA REJSU:
Martynika – St Lucia – St Vincent – Bequia – Tobago Cays – Meyreau – Union Island – Palm Island – Petit St Vincent – Mopion – Martynika.
Żeglujemy i kąpiemy się w lagunach turkusowej wody Morza Karaibskiego. Podziwiamy rafy, żółwie morskie, latające ryby i delfiny. Smakujemy lokalnych specjałów kuchni karaibskiej.
Nurkujemy. Nocujemy na jachcie w bajkowych lagunach lub uroczych marinach. Gwarancja wspaniałej pogody i spokojnego, stałego wiatru.
Karaibski Slow Life oraz wyjątkowa załoga jest dopełnieniem niezapomnianych przeżyć.

WAŻNE:
1. Cena została skalkulowana w oparciu o aktualne, promocyjne oferty czarteru jachtów.
Jeśli załoga nie zbierze się do wymaganego terminu 15 lutego 2017 wówczas cena może ulec zmianie. Wówczas zgłoszeni już uczestnicy będą mogli potwierdzić swój udział w oparciu o nową cenę lub zrezygnować z udziału otrzymując zwrot wpłaconej kwoty.
2. Po skompletowaniu całej załogi jacht zostanie zarezerwowany i wpłacana zostanie armatorowi bezzwrotna zaliczka wysokości 50% wartości. Stąd też wpłaty z tytułu udziału w rejsie po skompletowaniu całej załogi są bezzwrotne.
3. Konieczność posiadania ważnego min 6 miesięcy paszportu, licząc od chwili wylotu. Wizy i szczepienia nie są wymagane

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.