Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Seks Tantryczny – Staż dla par cz.3 (grupa 11 i 12)

Zapraszamy na trzecią część, dopełniającą roczny cykl pt. „Seks Tantryczny – Staż dla par”.

Podczas tego tygodniowego zjazdu, każda para odbywa podróż po historii swojej relacji, odkrywając w niej ukryte wcześniej wątki. Zaawansowane narzędzia tantry i pracy z procesem umożliwiają ujrzeć i wyrazić Ducha tworzącego związek. Coś przecież spotkało Was ze sobą, coś także sprawiło, że połączyliście się, aby wspólnie przemierzać świat.

Czasem te pytania pojawiają się w czasie kryzysu w relacji. Czasem też wtedy kiedy czujemy, że wspólny dom, spłata kredytu, a nawet wychowanie dzieci, to nie wszystko co jest nam w tym życiu razem dane. Być może istnieje jakaś duchowa potrzeba, wspólny cel naszej przygody na planecie Ziemia?

Podczas warsztatów, każda para będzie miała okazję odkryć swój mit relacji. Historii Waszej miłości widzianej z głębszej perspektywy. Taka historia pokazuje miejsce w jakim w Waszym związku jesteście. Pomaga też w trudnych chwilach złapać właściwy azymut, przypomnieć sobie punkty orientacyjne tworzące pole Waszej relacji. Kiedy zaś wspólnie suniemy przez ocean życia do przodu, niesieni pomyślnym wiatrem, wiemy, że jest z nami Duch nadający tajemnicy życia głębszy sens.

Ukoronowaniem całego Stażu będzie zaś doświadczenie boskiej komunii tantrycznej. Szeregu medytacji – duchowej miłości w seksualnym połączeniu – oczywiście z praktyką we własnych pokojach.

Uwaga: Uczestniczyć w tym warsztacie mogą jedynie pary które brały udział w części pierwszej i drugiej „Stażu dla par”.

Termin: 2-8 grudnia 2019 r.

Miejsce: Ośrodek Warsztatowy w Kikowie koło Buska-Zdroju

Cena: 2700 zł od pary + koszty pobytu w Ośrodku

Koszt pobytu dla pary wynosi od 1440 zł (miejsce na poddaszu) do 1680 zł (pokój dwuosobowy z łazienką) – w cenę pobytu wliczone jest całodniowe wyżywienie.

  • Pokój 2-osobowy z łazienką 1680 zł od pary,
  • Pokój 2-osobowy bez łazienki 1560 zł od pary,
  • Poddasze 1440 zł od pary

Zaliczkę w wys. 500 zł należy wpłacić na konto Gayatri Anna Majchrzak 15 1140 2004 0000 3102 7467 7272 „staż dla par 2-8.12.2019”.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym zaliczki są zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.

Zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.