Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Seks Tantryczny – Staż dla par cz.3 (grupa 19 i 20)

Zapraszamy na trzecią część, dopełniającą roczny cykl pt. „Seks Tantryczny – Staż dla par”.

Podczas tego tygodniowego zjazdu, każda para odbywa podróż po historii swojej relacji, odkrywając w niej ukryte wcześniej wątki. Zaawansowane narzędzia tantry i pracy z procesem umożliwiają ujrzeć i wyrazić Ducha tworzącego związek. Coś przecież spotkało Was ze sobą, coś także sprawiło, że połączyliście się, aby wspólnie przemierzać świat.

Czasem te pytania pojawiają się w czasie kryzysu w relacji. Czasem też wtedy kiedy czujemy, że wspólny dom, spłata kredytu, a nawet wychowanie dzieci, to nie wszystko co jest nam w tym życiu razem dane. Być może istnieje jakaś duchowa potrzeba, wspólny cel naszej przygody na planecie Ziemia?

Podczas warsztatów, każda para będzie miała okazję odkryć swój mit relacji. Historii Waszej miłości widzianej z głębszej perspektywy. Taka historia pokazuje miejsce w jakim w Waszym związku jesteście. Pomaga też w trudnych chwilach złapać właściwy azymut, przypomnieć sobie punkty orientacyjne tworzące pole Waszej relacji. Kiedy zaś wspólnie suniemy przez ocean życia do przodu, niesieni pomyślnym wiatrem, wiemy, że jest z nami Duch nadający tajemnicy życia głębszy sens.

Ukoronowaniem całego Stażu będzie zaś doświadczenie boskiej komunii tantrycznej. Szeregu medytacji – duchowej miłości w seksualnym połączeniu – oczywiście z praktyką we własnych pokojach.

Uwaga: Uczestniczyć w tym warsztacie mogą jedynie pary które brały udział w części pierwszej i drugiej „Stażu dla par”.

Termin: 21 – 27 listopada 2022 r.

Miejsce: Pałac i Folwark Galiny Bartoszyce

Rezerwacja pokoi odbywa się w hotelu:

Cena: 4 000 zł od pary + koszty pobytu w Pałacu

Koszt pobytu dla pary (żywienie + noclegi):

  • pokój 2 os. z łazienką 2820 zł

Rezerwacja pokoi w Pałacu…

Zaliczkę wys. 1000 zł od pary należy wpłacić na konto: Zosia Rzepecka 86 1140 2004 0000 3502 7903 8858 z dopiskiem „staż dla par cz. 3 listopad 2022″.

Uwaga: Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.

Zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.