Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Seks Tantryczny – Staż dla par cz.2 (grupa 13 i 14)

Tygodniowy warsztat tantry dla par w Ośrodku Warsztatowym w Kikowie
(część druga 3-stopniowego kursu)

Zapraszamy na drugą część Stażu tantrycznego dla par.

Podczas tego tygodniowego zjazdu będziemy kontynuować i rozwijać naszą pracę w relacjach, pogłębiając bliskość i zrozumienie. Zajmiemy się, zarówno kontrolą ejakulacji u mężczyzn, jak i tematem kobiecej ejakulacji oraz odkryciem potencjału płynącego z punktu G. Zapoznamy Was również z technikami otwierającymi na doświadczenie wielokrotnych i energetycznych orgazmów. Intencją tego warsztatu jest doświadczenie głębokiej ekstazy z własną ukochaną i ukochanym, otwarcie serca na miłość i wejście na nowy poziom świadomości w relacji.

Uwaga: Uczestniczyć w tym warsztacie mogą jedynie pary które brały udział w części pierwszej „Stażu dla par”.

Termin: 4-10 listopada 2019 r.

Miejsce: Ośrodek Warsztatowy w Kikowie koło Buska-Zdroju

Cena: 2700 zł od pary + koszty pobytu w Ośrodku

Koszt pobytu dla pary wynosi od 1440 zł (miejsce na poddaszu) do 1680 zł (pokój dwuosobowy z łazienką) – w cenę pobytu wliczone jest całodniowe wyżywienie.

Zaliczkę wys. 500 zł należy wpłacić na konto: Gayatri Anna Majchrzak 15 1140 2004 0000 3102 7467 7272 z dopiskiem cz.2 gr 13 i 14″.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym zaliczki są zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.

Zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.