Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Kobieca ejakulacja i Punkt G – certyfikowany kurs poziom 1

Stań się wsparciem dla innych kobiet w odkrywaniu ich seksualności.

Certyfikowany kurs przeznaczony jest dla kobiet, które na co dzień pracują z seksualnością (sex-coachów, trenerów, prowadzących warsztaty pracy z ciałem i seksualnością).  Jest także otwarty dla kobiet, które chcą się dowiedzieć jak dzielić się tym doświadczeniem w kręgu najbliższych oraz dla tych, które poszukują i odkrywają swoją seksualność.

Warunkiem wzięcia udziału w praktycznym szkoleniu jest wcześniejszy udział w weekendowych warsztatach prowadzonych przez Deborah Sundahl: Odkryj swój Punkt G – warsztat dla kobiet lub Odkryj Punkt G – warsztat dla par, które wprowadzają Cię w tematykę kobiecej ejakulacji i czerpania przyjemności z Punktu G.

Praktyczne szkolenie da Ci narzędzia jak w sposób naturalny i profesjonalny przekazywać wiedzę na temat odkrywania przyjemności płynącej z Punktu G. Poprzez własne doświadczenie, nauczysz się jak poprowadzić innych w odkrywaniu doznań płynących z punkt G, jak uwalniać kobiecą ejakulację i osiągnąć orgazm płynący z punktu G.

Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzącej pozwoli Ci w pełni zintegrować zdobytą wiedzę.

25-godzinny certyfikowany kurs składa się z:

Deborah Sundahl – jest międzynarodową ekspertką w dziedzinie kobiecej ejakulacji. Zajmuje się nią od 26 lat. Od lat 90 ubiegłego stulecia uczy tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie jak uwolnić Kobiecą Fontannę. Wspiera wzmacnianie kobiecej seksualności i edukacji seksualnej. W swojej pracy czerpie również z tradycji tantrycznej i świętej seksualności. Byłą wydawczynią (od 1983 r.) pierwszego magazynu erotycznego dla kobiet „On Our Back”, na którego wydanie zarabiała pracując jako tancerka erotyczna. W latach 80 i 90 aktywnie działała w ruchach feministycznych głosząc potrzebę swobodnego wyrażania swojej seksualności i erotycznych potrzeb. W tym czasie zaczęła również prowadzić warsztaty, wydawać książki i filmy o kobiecej seksualności, punkcie G i ejakulacji. Było to w czasach kiedy większość autorytetów nie uznawała istnienia punktu G, kobiecej prostaty ani zjawiska ejakulacji. Później trafiła na duchową ścieżkę tantry i świętej seksualności. Jej misja poszerzyła się o duchowe, święte aspekty. Poznanie tantrycznej ścieżki, jak sama twierdzi, miało dla niej przełomowe znaczenie. Dzięki tantrze zrozumiała rolę punktu G w emocjonalnym, fizycznym i duchowym życiu kobiety.

Termin: 1 kwietnia 2019 r.

Miejsce: Warszawa (szczegóły wkrótce).

Koszt: 700 zł + koszt weekendowego warsztatu

Zaliczkę na warsztat w kwocie 300 zł należy wpłacić na konto Gayatri Anna Majchrzak 15 1140 2004 0000 3102 7467 7272  z dopiskiem: „szkolenie”

Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 15 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.

Informacje i zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Podczas tegorocznej wizyty w Polsce Deborah poprowadzi również:

22 marca 2019 r. – „Kobieca ejakulacja i Punkt G” – wieczorne seminarium>

23-24 marca 2019 – „Odkryj swój Punkt G” – dwudniowy warsztat dla kobiet >

30-31 marca 2019 r. – „Odkryj Punkt G” – dwudniowy warsztat dla par>

 

 

 

 

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.