Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Festiwal Wibracje – MEDYCYNA MIŁOŚCI (spotkanie dla par i singli)

Warsztat poprowadzimy 23 lipca, podczas Festiwalu Wibracje>– największego w Polsce festiwalu dotyczącego holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swojego otoczenia, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.
 
Festiwal odbędzie się 20-24 lipca 2022 r. w Giże koło Olecka.
 
Każda relacja potrzebuje naszej uwagi. Szczególnie relacja miłosna, gdzie łatwo jest zarówno o uniesienia jak i zranienia. Zadbanie o związek partnerski przypomina pielęgnację ogrodu. Nie wystarczy wszystko zasadzić i zostawić tak jak jest. Taki ogród wymaga naszej stałej uwagi. Przede wszystkim czułości i zadbania na co dzień. Inaczej wszystko zarośnie, wkradną się pasożyty i trzeba będzie nie lada wysiłku aby znów cieszyć się tym, co na początku przynosiło nam tyle szczęścia.
 
Na naszym spotkaniu opowiemy jak narzędzia tantryczne wspierają związek. Powiemy też na czym polega wprowadzenie tantrycznych rytuałów. Z kilkoma z nich Was zapoznamy. Przekażemy też jedno z naszych najważniejszych tantrycznych narzędzi, którego z powodzeniem od kliku już lat, używa wiele par i singli. Stworzona przez nas Medytacja IntentLove – Medycyna Miłości, otwiera nowy rozdział w naszej relacji, może stać się też inicjacją dla par po porodzie, a także bazową praktyką stosowaną regularnie, bowiem zawiera w sobie „all in one”, wszystkie niezbędne elementy „dogranej pary” – czyli komunikację, bliskość i intymność. Medytacja ta daje nam stałą bazę i wsparcie w pielęgnacji naszego Ogrodu Miłości tak, abyśmy cieszyli się naszym związkiem i wspólnie wzrastali w nim przez długie lata.
 
 
Termin: 23 lipca 2022
 
Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.