Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Droga Joni – warsztat dla kobiet

Droga Kobieto, zapraszam Cię w drogę. Ku głębokiemu i prawdziwemu spotkaniu z samą sobą, ze swoim ciałem i z seksualnością. Będziemy podróżować wraz z innymi kobietami do źródła. Tam gdzie pochowały się stare historię i gdzie ukryte są odwieczne skarby.

Każda z nas nosi w sobie zarówno zranienia jak i potencjał do ich uleczenia. Droga Joni – to alchemiczna podróż do odzyskania swej pełni oraz mocy drzemiącej w Twojej Joni.

Na naszym spotkaniu pozwolimy sobie przyjąć się takimi jakimi jesteśmy. Przytulimy swój Cień, czyli to co wydaje nam się w nas niegodne i wyparte, a także pozwolimy sobie rozbłysnąć swoim naturalnym blaskiem, który zawsze był ukryty w każdej z nas.

Na warsztacie będziemy korzystać z narzędzi tantrycznych, terapeutycznych, będziemy pracować z głosem i czakrami, ciałem i duchem. Wspierać nas będzie moc aromaterapii. Doświadczymy siły kręgu niczym współczesne wiedźmy (wiedźma: ta która wie). Śnić będziemy na jawie aby budzić się w pełni swojego życia.

Zapraszamy na warsztat kobiety które:

  • chcą spotkać się ze sobą, swoim ciałem, swoją seksualnością,
  • chcą przyjąć siebie takimi jakimi są,
  • chcą mocniej czuć siebie – cielesność, seksualność, emocje,
  • chcą spotkać się ze swoim cieniem i przytulić go.

Termin: 27-31.08.2022

Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę w wys. 500 zł na konto: Zosia Rzepecka 86 1140 2004 0000 3502 7903 8858 z dopiskiem: „droga joni 2022”.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.

Prowadząca: Zosia Rzepecka – z wykształcenia psycholożka (tytuł pracy mgr. „Rola mitu personalnego w kształtowaniu się poczucia sensu życia w terapii zorientowanej na proces”).  Wraz z mężem Dawidem prowadzi zaawansowane warsztaty dla par TantraLove , współautorka książki „Życie seksualne rodziców”. Mama dwóch córek.

Miejsce: Ośrodek Warsztatowy w Kikowie

Cena: 1200 zł  + pobyt w ośrodku

Koszt pobytu w cenę pobytu wliczone jest całodniowe, bardo smaczne wegetariańskie wyżywienie:

  • pokój 1-os. z łazienką 950 zł
  • pokój 2 os. z łazienką 800 zł
  • pokój 3 lub 5 os. z łazienką 750 zł
  • pokój 2 os. bez  łazienki 750 zł
  • poddasze 700 zł

Zapisy:  tantraloveinfo@gmail.com

Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.