Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Publikujemy relację pary uczestniczącej w październikowym stażu dla par.

„Minęło kilka dni od zakończenia warsztatów, jesteśmy już po „lądowaniu” w codziennym życiu. Fajnie było przebywać w tej warsztatowej atmosferze, komfortowo zaopiekowani przez Was jako prowadzących i przez gospodarzy ośrodka, którzy raczyli nas dobrym jadłem i przytulnymi pokojami. Dla nas jednak ten specjalny czas się nie zakończył. Zmienił się – bo są zwykłe codzienne rzeczy – ale widzimy to tak, jako właśnie otwarty nowy rozdział naszej relacji. Tym bardziej ekscytujący, że nie laboratoryjny, ale realny, trwający dłużej niż te 6 dni warsztatów.

Na nowy wymiar naszej relacji złożyło się bardzo jasne doświadczenie (a nie tylko wiedza) granic trzech elementów naszej relacji: ja, ty oraz my. Jasne granice ułatwiają bezpieczne wyjście poza ja każdego z nas aby zatroszczyć się o nasze my – jeśli troska w danym momencie wymaga przekroczenia swojego „bezpiecznego” poletka. Ale też jedno z nas miało przekonanie, że aktywność na rzecz „my” czasami związane jest z poświęceniem „ja”. Sytuacja, w której się znaleźliśmy pozwoliła nam doświadczyć, że troska o „my” nie oznacza poświęcenia „ja”, a wręcz je wzmacnia. Jako bonus odkryliśmy dodatkowo głębszy poziom tego „my”.

Bezpieczna komunikacja – narzędzia też przetrenowane podczas warsztatów – uwolniły niepotrzebne napięcia każdego z nas podczas poruszania istotnych i nie zawsze łatwych dla nas samych spraw dotykających trudnych odczuć, ich interpretacji i stojących za nimi lęków.

Romantyczna randka wieńcząca działania warsztatowe na nowo napisała naszą wspólną historię intymną zamieniając jej początek – a przez to i cały dalszy ciąg. To zadziałało jak magiczna zmiana pamięci emocjonalnej i ożywiło nowymi i lekkimi energiami sferę bliskości i seksualności pomiędzy nami.

Dziękujemy za te doświadczenia, za naprawdę bezpieczną i naturalną przestrzeń do ćwiczeń – czasami trudnych – jaką zbudowaliście dla nas i wszystkich uczestników warsztatów. Dziękujemy też za otwartość, humor i bezpośredniość wszystkich par, bo warsztaty były zarówno doświadczeniem dla nas jako pary, ale też doświadczeniem gry zespołowej, gdzie wszyscy są wygranymi.

Teraz odrabiamy zadane prace domowe i znajdujemy sposoby jak wcielać w życie, wszystko to co sprawdziliśmy na warsztatach, że nam służy… Zatem – do zobaczenia na kolejnych warsztatach:)”
P. i D.

Kolejna edycja Stażu Tantrycznego dla par rozpoczyna się w czerwcu 2014, zapraszamy! Szczegółowe informacje>>>

Powrót
Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.