Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Nagranie z audycji w Polskim Radiu RDC, której gościem był Dawid Rzepecki jest już dostępne w radiowym archiwum.

14 marca Dawid Rzepecki był gościem audycji „Nie tylko Betlejewski” w Polskim Radiu RDC. Tematem przewodnim rozmowy był seks tantryczny. Nagranie z programu jest już dostępne do odsłuchania w dowolnej chwili na stronie radia.

Rafał Betlejewski o audycji: Żyjemy w świecie, w którym chcemy pokazać się z jak najlepszej strony zawsze i wszędzie – nawet w łóżku. I tu dostrzec można problem – im ktoś jest dalej od nas, tym łatwiej jest nam to spełnić. Czy zbliża nas to do pełniejszej miłości? Niekoniecznie.Tantra to podejście do życia, a także mocna ścieżka rozwoju osobistego. Tantra starożytna i współczesna różnią się od siebie. W tej chwili, podążając ścieżką tantryczną, jesteśmy wolni od religijnych pokładów, które kiedyś były obowiązujące dla podążających tą drogą.

Starożytna i współczesna wersja mają wspólne to, że w obydwu poszukujemy wolności i poszerzamy spektrum naszych możliwości w ogóle, a przynajmniej staramy się to osiągnąć. Osoby zainteresowane tantrą teraz, raczej interesują się tantrą współczesną, czyli tą dostosowaną do potrzeb współczesnego człowieka. Polega ona na tym, aby dwoje ludzi spotkało się głęboko ze sobą, spotkało się w prawdzie o sobie – tłumaczył gość RDC. Ważne jest to, że nie koncentrujemy się w seksie tantrycznym na przyjemności – nie jest ona naszym celem.

To jest bardzo ważne – wiele osób, które interesują się tą formą seksu, pyta nas, jak można przeżywać przyjemność głębiej – multiplikować orgazmy. To pojawia się w seksie tantrycznym, ale nie jest celem samym w sobie!

Jak tłumaczy gość RDC, „seks tantryczny jest drogą, która włącza zmysłowość do obiegu”, narzędzia tantryczne służą temu, aby dwoje ludzi mogło spotkać się na innym poziomie.

Posłuchaj nagrania z audycji >>>

Powrót
Newsletter

Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.