Badania naukowe o seksie tantrycznym – zapraszamy do wypełnienia ankiety.

badania wpis2
Wiedza / Wydarzenia

Badania naukowe o seksie tantrycznym – zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Badania naukowe o seksie tantrycznym? Ciekawe. Kiedy więc zgłosiła się do nas magistrantka psychologii Uniwersytetu  w Bydgoszczy, z prośbą o pomoc przy pracy dyplomowej pt. „Wpływ warsztatów tantry na satysfakcję z życia osób będących w stałych związkach”, stwierdziliśmy, że sami jesteśmy ciekawi wyników. Dlatego prosimy wszystkich, których to badanie dotyczy (czyli osoby w relacji, które były na co najmniej 2 warsztatach tantrycznych) o pomoc w postaci wypełnienia ankiety. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Podzielimy się z wami wynikami badań, które mogą okazać się bardzo interesujące.

Ankieta dla kobiet: http://www.ebadania.pl/564d78b8a5b9cc85

Ankieta dla mężczyzn: http://www.ebadania.pl/d5f935f348b9285b

Poniżej zamieszczamy mail od Pani Agnieszki przeprowadzającej badania:

Witam serdecznie.

Nazywam się Agnieszka, jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, w tym roku piszę i bronię pracę magisterską. Jakiś czas temu zainteresowałam się tematyką seksu tantrycznego. Temat ten wzbudził we mnie wielką ciekawość, na tyle dużą, że postanowiłam zająć się tą kwestią w pracy magisterskiej. Temat mojej pracy magisterskiej to „Wpływ warsztatów tantry na satysfakcję z życia osób będących w stałych związkach”. W ramach badań stworzyłam ankietę dla par, które uczestniczą w takowych warsztatach. Ankieta podzielona jest na dwie części , mianowicie – część I, w której zawarte pytania dotyczą tylko i wyłącznie okresu przed rozpoczęciem warsztatów seksu tantrycznego,  natomiast II część ankiety to pytanie dotyczące okresu w trakcie praktykowania warsztatów albo po uczestnictwie w cyklu warsztatów. Pierwsza część będzie wypełniana przez Państwa pod kątem retrospekcji, natomiast II część pod kątem aktualnych zachowań, odczuć, doświadczeń. Poniżej znajdują się linki do poszczególnych ankiet:  wersja dla kobiet oraz wersja dla mężczyzn. Ankieta jest całkowicie anonimowa, proszę o ustosunkowanie się do wszystkich pytań oraz proszę pamiętać, że nie ma ani złych ani dobrych odpowiedzi.

Dla kogo jest ta ankieta? Dla osób będących w stałych związkach, które uczęszczają lub uczęszczały na treningi seksu tantrycznego (minimum 2 razy uczestniczyli w takich treningach).

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Mam nadzieję, że są Państwo zmotywowani do odpowiadania. Będzie to dla mnie ogromna pomoc w zdobyciu wyższego wykształcenia z dziedziny psychologii.

Z góry dziękuję,

Agnieszka

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2