„Nauczyliśmy się umiejętności odkrywania i podążania za potrzebami swoimi i partnera, co niesamowicie nas do siebie zbliżyło.” – relacja po Stażu Tantrycznym dla par.

relacja ze stażu
Warsztaty / Wiedza

„Nauczyliśmy się umiejętności odkrywania i podążania za potrzebami swoimi i partnera, co niesamowicie nas do siebie zbliżyło.” – relacja po Stażu Tantrycznym dla par.

Relacja Julity i Tomasza po pierwszej części Stażu Tantrycznego dla par (w marcu 2015):

„Czas spędzony na warsztacie był dla nas magiczny. Merytoryczna wiedza i narzędzia przekazane przez Zosię i Dawida oraz możliwość korzystania z doświadczeń współuczestników warsztatu, pozwoliła nam na wprowadzenie nowej jakości do związku. Na warsztacie, w bezpiecznej, pełnej szacunku przestrzeni mogliśmy szczerze porozmawiać o swoich największych pragnieniach, oczekiwaniach, wątpliwościach, trudnościach i przyczynach konfliktów. Poznaliśmy nowe formy porozumiewania się i rozładowywania emocji.  Nauczyliśmy się również umiejętności odkrywania i podążania za potrzebami swoimi i partnera, co niesamowicie nas zbliżyło .

Atmosfera pełna radości, zabawy a zarazem medytacyjnego wyciszenia dawała możliwość wglądu w siebie, w drugą osobę i tworzony wspólnie związek.

Dzięki Zosi i Dawidowi po 27 latach przeżyliśmy cudowną PIERWSZĄ! randkę (nie jest to pomyłka, gdyż od początku naszej znajomości nigdy tak naprawdę nie odbyliśmy  spotkania , które przebiegło w tak podniosłej atmosferze, pełnej bliskości, uważności, akceptacji, namiętności, radości i humoru).

Efekt warsztatu oddają poniższe słowa:

Moja tantra

W pożarze codzienności,
Przysypana zgliszczami żalu, pretensji, chłodu, niespełnienia
Tli się iskra miłości.
Odnalazłam ją!
W zalęknionym sercu rozniecę do płomienia.
Niech się pali żarem ognistym
I wypala złe wspomnienia.
Wiem, że ogrzeje Nas wzajemnie w cudzie istnienia.”

Przeczytaj więcej relacji z warsztatów >>

Na kolejną edycję Stażu Tantrycznego zapraszamy 16-23 kwietnia 2016, szczegóły >>

 

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2