Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

W dniach 21-25.07.2021 zapraszamy do Giże koło Olecka gdzie będziemy gośćmi 5 edycji Festiwalu WIBRACJE !   Wibracje są otwartym, pięciodniowym wydarzeniem, łączącym cechy festiwalu, wystawy, targów, konferencji i zajęć interaktywnych. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, pasjonatów, osoby o ugruntowanej etyce i wiedzy.   WIBRACJE to największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.   Celem Festiwalu jest: pogłębianie wiedzy, samodoskonalenie, aby żyć w lepszym kontakcie ... Czytaj więcej.
Dawid Rzepecki zaprasza w niesamowitą podróż do Ameryki Środkowej. Mamy ostatnie wolne miejsce, które może czeka na Ciebie. Dżungla i Świat Majów, to wyprawa śladami współczesnych rdzennych mieszkańców tego regionu – oraz ich starożytnych przodków oraz miast wciąż skrywających swe tajemnice pod grubą warstwą tropikalnej dżungli. Podążając śladami ukrytych w dżungli ruin świątyń Majów, ruszymy w tę najważniejszą podróż – w głąb samego siebie i zagadek własnej świadomości. Przy pomocy m.in.: technik medytacji i pracy ze snami skontaktujemy się z ... Czytaj więcej.
Czym jest według nas udany seks? Jaki kryje się w nim potencjał? I co najważniejsze – co jest w relacji niezbędne, by z naszego seksualnego potencjału rzeczywiście skorzystać? Orgazmy, sztuczki, technika? Uwaga! Tajemnicą udanego seksu wcale nie są wspólnie przeżywane orgazmy. O udanym seksie nie świadczy też wielogodzinne zbliżenie czy nawet intensywność doznań. A może jednak – zapytają niektórzy – jakieś sztuczki? Czy naprawdę nie chodzi o znajomość topografii punktu G, świadomej kobiecej ejakulacji czy sztuki osiągania multiorgazmów? Otóż nie… ... Czytaj więcej.
Nakładem wydawnictwa Natuli ukazała się nasza książka Życie seksualne rodziców, którą można już teraz zakupić w promocyjnej cenie w przedsprzedaży. Książka jest do kupienia tutaj> Jest to pozycja dla wszystkich, którzy chcieliby każdego dnia świadomie pielęgnować miłość. „Dojrzałość do relacji to zrozumienie, że nie da się mieć wszystkich, ale można mieć z jedną osobą wszystko, czego potrzeba”. Jak budować długoterminowe związki partnerskie? Pomyśl o swoim związku i zadaj sobie pytanie: czy chcesz, aby się rozwijał? Pomimo trudności, pomimo natłoku spraw ... Czytaj więcej.
Zosia i Dawid Rzepeccy byli gośćmi programu Pytanie na śniadanie, w którym rozmawiali o tym jak połączyć seks i rodzicielstwo. Brak czasu i zmęczenie, które  pojawiają się po przyjściu na świat dziecka mogą wpłynąć na relacje partnerską i życie intymne każdej pary. Jak budować bliskość w tym okresie? Co sprawi, że intymność w relacji zakwitnie na nowo? Jak być w kontakcie z partnerem? Czy kryzys w związku może być trampoliną dla rozwoju związku? Na te inne pytania znajdziecie odpowiedzi w ... Czytaj więcej.
Akcja Mlekoteka 2021 LIVE Akcja Mlekoteka to coroczne spotkania ze specjalistami w czasie Tygodnia Promocji Karmienia Piersią w Polsce. W tym roku jest wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w spotkaniach bez ograniczeń online.   27 maja o godz. 12:00 na żywo gośćmi Mlekoteki będą Zosia i Dawid Rzepeccy  z tematem: "Bliskość i seksualność rodziców małych dzieci".   W ramach Akcji odbywają się także warsztaty online dla profesjonalistów pracujących z kobietami w okresie okołoporodowym. Harmonoram live'ów: 26.05 godz. 10:00 Agata Aleksandrowicz ... Czytaj więcej.
Dawid Rzepecki był gościem Beaty Tadli w programie ZET jak Związki... czyli rozmowy o seksie w Radiu ZET "W trakcie praktyki tantrycznej mężczyźni odnajdują to, za czym bardzo długo tęsknili - za możliwością wyjścia z roli macho. Mogą wylądować w swoim doświadczeniu i pozbyć się sportowego podejścia do seksu. Mężczyzny nie definiuje wzwód i orgazm ale poziom obecności w seksie. Definiuje ich to, na ile potrafią być ze swoją partnerką w pełni, na ile potrafią być przy niej a nie ... Czytaj więcej.
Kiedy kobiecość spotka się z męskością, to w rozmowie poruszone zostaną wątki dotyczące szeroko rozumianego rozwoju, świadomości i relacji. Pojawi się też motyw przyjemności, ego oraz śmierci. "Jeśli jestem skontaktowany ze swoim naturalnym stanem, w którym moja uwaga skierowana jest do świadomości "ja istnieje", to udaje nam się głęboko i prawdziwie spotkać ze swoim partnerem/partnerką (...). Takie spotkanie jest niezwykle trudne, bo świat i codzienność kierują naszą uwagę na zewnątrz. Nasze umysły cały czas produkują myśli, które odciągają nas od ... Czytaj więcej.
Bądź sobą, to wystarczy. Już w maju zapraszamy kobiety, mężczyzn, pary i solistów na warsztat medytacyjno - rozwojowy, który poprowadzi Dawid Rzepecki. Ten warsztat to indywidualna podróż w głąb samego siebie. W głąb doświadczenia przytomnej obecności. Odkrywać będziemy stare strategie i weryfikować ich przydatność, a także poszukamy aktualnych potrzeb wyłaniających się ze środka, z wewnętrznej ciszy. Naszymi przewodnimi pytaniami będą: Kim jestem i skąd płynie to pytanie? Na ile moje życie odpowiada wołaniu mojej duszy? Jak zachować przytomność w dniu ... Czytaj więcej.
Deborah Sundahl - znana edukatorka seksualna, ekspertka od kobiecego wytrysku i punktu G, która na nasze zaproszenie wiele razy prowadziła w Polsce warsztaty dla kobiet i par. Ukończyła studia feministyczne na Uniwersytecie Minnesoty. Przez ponad piętnaście lat prowadziła zajęcia i warsztaty, podczas których nauczyła tysiące kobiet i mężczyzn, jak włączyć punkt G i kobiecą ejakulację do ich życia erotycznego. Zebrane wówczas doświadczenia zawarła właśnie w przełomowej książce Kobieca ejakulacja i punkt G. Jej wkład w tę dziedzinę obejmuje także linię ... Czytaj więcej.
Wulkan Teide i szlaki trekkingowe przez góry i klify Teneryfy W wyjątkową podróż, łączącą kontakt z dziką przyrodą, wyzwanie i wewnętrzne wzmocnienie podczas warsztatów rozwojowych, zaprasza Dawid Rzepecki wraz z Krzysztofem Rubą – organizatorem wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie.   Piękne szlaki trekkingowe - ciągnące się kilometrami wzdłuż klifowego, urozmaiconego wybrzeża oraz przez zróżnicowane roślinnie góry Anaga, masywy Tento, Adeje i Teide a także dogodny klimat i piękna przestrzeń - będą sprzyjać naszej podróży wewnętrznej.   Termin: 8-15.05.2021 Miejsce: Teneryfa. Szczegóły ... Czytaj więcej.
Czy tantra współczesna wiąże się z rozwiązłością seksualną ? Na co zwrócić uwagę wybierając nauczyciela tantry ? Czy z jej pomocą możemy lepiej komunikować swoje potrzeby w relacji ? Jak ją praktykować ? Na te i inne pytania odpowiadał Dawid Rzepecki w programie "Bliżej siebie" Anny Badowskiej w radiospacji. "Jeżeli z uważnością, z poczuciem świętości, z szacunkiem, z pokorą wejdziemy w głąb energii seksualnej, to spotkamy się z wielką Tajemnicą, która obdarzyła nas energią seksualną. Energią, dzięki której możemy uczestniczyć ... Czytaj więcej.
Magdalena Fritz - autorka podcastu "Rozmowy o seksie" pytała Dawida o to, czym jest tantra, jaka jest jej historia i jak jest wykorzystywana/praktykowana we współczesnym świecie. W wywiadzie znajdziecie m.in. odpowiedzi na pytania czy tantra jest nierozerwalna z duchowością, czym seks tantryczny różni się od “normalnego” seksu, czy tantrę można praktykować  w pojedynkę oraz przede wszystkim - jak zacząć swoją przygodę z tantrą. "Nosimy w sobie szereg uwarunkowań, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie (...), rodzice modelowali nasze podejście ... Czytaj więcej.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia rozmowy Natalii Romaniuk - założycielki Republiki Długich Spódnic, z Zosią Rzepecką pt: Tantra-Medycyna Miłości". W rozmowie, która odbyła się na żywo w lutym 2021, Zosia mówiła m.in. o trzech filarach dobranej pary: komunikacji (na czym polega prawdziwa komunikacja), bliskości (czym bliskość jest, jak mikro rytuały wpływają na jakość relacji), intymności  Zosia z Natalią poruszyły też temat pracy nad relacją i odpowiedziały na pytanie dlaczego ważne jest wiedzieć czy w związku gramy w jednej drużynie czy ze ... Czytaj więcej.
Walentynkowy prezent pod choinkę. Taka oferta tylko do Świąt! Każda para lubi i potrzebuje mieć czas tylko dla siebie. Na początku relacji, robimy wszystko aby o taką wspólną przestrzeń zadbać. Nic innego się nie liczy! Ale z czasem, z obowiązkami, dziećmi, pracą, coraz mniej czasu spędzamy tylko ze sobą i tylko dla siebie. A temu przecież służą randki we dwoje.  Walentynki to taki wyjątkowy czas, kiedy łatwo jest sobie o tym przypomnieć. Idziemy do kina albo do restauracji, a czasem ... Czytaj więcej.
Irena Chołuj - anioł wcielony wspierający rodziny przy porodach. Byliśmy błogosławieni prowadzeniem przez nią obu ciąż i jej obecnością przy porodzie Wiktorii. Książka warta polecenia dla par chcących bardziej świadomie rodzić. W najnowszym wydaniu opublikowane są zdjęcia z naszego lotosowego porodu domowego w wodzie, oczywiście w asyście Irenki.   Książka do kupienia tutaj>   Fragment wspomnień z porodu, spisanych przez Zosię, możecie przeczytać poniżej:   Kobieca Moc   Miałam już za sobą poród pierwszej córki, wtedy nie udało urodzić się ... Czytaj więcej.
Czym jest neotantra? Czy tantra to przedłużenie gry wstępnej? Czy można doświadczyć przyjemności orgazmicznej bez ejakulacji? Czy pobudzenie seksualne może zagościć w całym ciele człowieka, który jest napięty i zestresowany? Czy istnieją pozycje seksualne, które zwiększają uważność na siebie i partnera? Jakich pozycji seksualnych powinni unikać partnerzy, ktorzy w seksie chcą się rozluźnić? Na te i  wiele innych pytań z dziedziny seksu odpowiadał Dawid Rzepecki, który był gościem Jeremiego Pedowicza  w programie "Tylko dla dorosłych" radia ChilliZet.   Serdecznie zapraszamy ... Czytaj więcej.
Jesienią Dawid Rzepecki zaprasza mężczyzn na wyprawa trochę inną niż wszystkie do tej pory. Wyprawę do źródeł swojej siły, ale jak zawsze w przestrzeni serca i autentyczności. Zdobędziemy najwyższy szczyt Afryki Północnej, Jebel Toubkal, który wznosi się na wysokość 4167 m w paśmie Centralnym Wysokiego Atlasu. Ta quasi-mityczna góra jest najbardziej wychwalanym wierzchołkiem wśród miłośników górskich wędrówek i natury kraju. Dla nas podróż ta będzie metaforą życia, bo choć wspinamy się na szczyt, skupimy się na samej drodze, bo ostatecznie ... Czytaj więcej.
Na przełomie lipca i sierpnia wybieramy się do Mongolii na konną wyprawę rozwojową. Na stepach, rozległych górzystych przestrzeniach i piaszczystych wydmach chcemy nawiązać kontakt z otaczającą nas naturą i końmi, które będą naszymi towarzyszami i przewodnikami, którzy poprowadzą nas w naszą wewnętrzną podroż.  Nowy termin letniego warsztatu w siodle to: 27 lipca - 9 sierpnia.  Chociaż wciąż nie mamy pewności czy granice zostaną w pełni otwarte, z naszej strony wyprawa jest potwierdzona.  Mamy jeszcze kilka miejsc, które zwolniły się po ... Czytaj więcej.
Wyprawa konnym szlakiem przez legendarny Dziki Wschód  Bieszczady  - kraina malowniczych pejzaży, czystych, górskich potoków, lasów i połonin, zamieszkała przez niedźwiedzie, wilki, rysie i żubry. Kraina ta stała się polskim „Dzikim Wschodem”, rozsławionym legendą bieszczadzkich osadników i  „kowbojów”. Będziemy wędrować na koniach rasy huculskiej przez góry, doliny, lasy, rzeki… A spać będziemy w pięknie położonych chatach, górskich agroturystykach. Hucuły, jako spokojna rasa świetnie nadają się dla początkujących i bezpiecznie powiozą nawet mało doświadczonych jeźdźców. Bieszczady od lat fascynują swoją niezwykłą ... Czytaj więcej.

1 2 3 4 8
Newsletter

Facebook

Relacje

FILMY DOKUMENTALNE

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.