1 ostatnie wolne miejsce na Tantryczną Wyprawę do Peru.

Peru
Warsztaty / Wydarzenia

1 ostatnie wolne miejsce na Tantryczną Wyprawę do Peru.

Ameryka południowa była dla nas zawsze ciekawym kierunkiem. To co nas w niej fascynuje to niezwykła przyroda i stare szamańskie tradycje duchowe. Ale czuliśmy też, że na wszystko musi być właściwy czas i pora. Przez kilka poprzednich lat jeździliśmy więc do Azji, głównie do Indii. Tam też szukaliśmy korzeni tantry. Aż w końcu znaleźliśmy je we wszystkim dookoła oraz w sobie.

Na początku tego roku poczuliśmy wołanie z Zachodu. Spotkaliśmy Małgorzatę, która zafascynowana Peru zaproponowała nam tą wyprawę. Mniej więcej w tym samym czasie kupiliśmy cudowny peruwiański flet, dostaliśmy też kilka upominków od przyjaciół stamtąd wracających. Na koniec przeprowadziliśmy się do domu pod Warszawą, którego właścicielka co roku spędza kilka miesięcy w dżunglach Amazonii… Dotarło do nas, że Duch nowej przygody puka do naszych drzwi. Im bliżej wyjazdu, tym więcej w nas przekonania o czekającej nas magii tej wyprawy. Ciekawi jesteśmy też tego, jaka ekipa się wspólnie zbierze, bo przeczuwamy, że stworzymy razem mocną grupę. Od początku budować będziemy poczucie wspólnoty między nami.

Jeśli chodzi o tantrę, pragniemy skontaktować się z największymi tantrycznymi aspektami, czyli pierwiastkiem męskim i pierwiastkiem żeńskim. Będziemy więc budować i wzmacniać naszą relację z pacha mama (matką Ziemią, lasem, górami i całą bogatą przyrodą) oraz odkrywać i wzmacniać naszą relację z pacha papa (ojcem Niebo, przestrzenią i kosmosem). Podczas rytuałów w licznych miejscach mocy, odnajdziemy te pierwiastki w sobie: Matkę Ziemię w swoim ciele, jego soczystości i witalności i Ojca Niebo w swojej świadomości, wizjach i wglądach. Tak, żeby na koniec odnaleźć Niebo na Ziemi, żeby poczuć jak pierwiastek męski spotyka się w nas z pierwiastkiem żeńskim. Jak biorą wewnętrzny ślub, sprowadzając na nas poczucie harmonii i równowagi. Odnajdziemy w ten sposób esencję tantry, czyli spotkanie dwóch biegunów.

Czekamy na Was. Jeśli czujecie podobnie jak i my zew przygody, podejmijcie decyzję i szykujcie się na wspólną wyprawę.

Pozostało 1 ostatnie wolne miejsce!

Zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Szczegółowy plan wyprawy >>

Koszyk2
-
+
-
+
Kwota częściowa
98.00
Całkowita kwota
98.00
Kontynuuj zakupy
2