Oferty specjalne

Nadchodzące wydarzenia

Polecane artykuły w prasie

Iza Cisek zaprasza: Nauki świętej seksualności przekazują nam mądrość, że aby osiągnąć duchowe urzeczywistnienie i uzyskać pełne poczucie tożsamości, kobieta potrzebuje w pełni przeżyć swoją seksualność. A także odczuć, że jej cielesność i seksualność są uszanowane przez otoczenie. Jak możesz zyskać poczucie, że jesteś kimś i że Twoje istnienie ma sens, bo jesteś „sama w sobie” - zintegrowana, przy sobie, ucieleśniona i w pełni seksualna? By przejść przez tę drogę, możesz skorzystać z pomocy i mądrości bogiń znanych z mitów, ... Czytaj więcej.
Zdrowy seks, mądry seks. Tantra w relacjach. Spotkanie poprowadzi Dawid Rzepecki. Żyjemy w czasach szybkich zmian i niepewnego jutra. Wiele inwestycji stoi pod znakiem zapytania za wyjątkiem tej jednej - inwestycji w nasze relacje. Spośród wszystkich połączeń z naszymi bliskimi, to relacja z naszym partnerem życiowym może dać nam najwięcej. Wspólny rozwój osobisty, oparty na miłości, szczerości i odżywiającym życiu seksualnym, daje nam szansę na zbudowanie długoterminowego i szczęśliwego związku. Na spotkaniu poruszymy tematy związane z rozwojem osobistym opartym na ... Czytaj więcej.
Autorka o książce: Wyobraź sobie, że trzymasz w ręku książkę, napisaną przez kobietę, która chciała być szczęśliwa. Wsiadasz z nią do pociągu i jedziesz w poszukiwaniu własnej historii. Podróżujesz przez pół roku po Polsce i rozmawiasz z kobietami spełnionymi o ich drodze do szczęścia, o ich drodze do siebie. Wybierasz je zupełnie intuicyjnie, spotkanie z każdą z nich to dla Ciebie lekcja, podczas której przyglądasz się sobie, wędrujesz po zakamarkach swojej pamięci, zastanawiasz się, czy jesteś tam, gdzie chciałaś być, po ... Czytaj więcej.
"Kochane kobiety. Raz na kilka lat sprowadzamy do Polski niezwykłych i wybitnych nauczycieli. Byli u nas Kerry i Diane Riley z Australii, była Deborah Sundahl z USA. Teraz zaprosiliśmy dr Veechi Shahi z Indii. Ta niezwykła, piękna i tryskająca entuzjazmem kobieta, zajmuje się wsparciem i wzmacnianiem innych kobiet na ich drodze rozwoju osobistego. Oprócz szerokiego wykształcenia zdobyła ogromne doświadczenie spędzając wiele lat na multiuniwersytecie OSHO w Punie. W swojej pracy ucieleśnia nauki Osho dla kobiet. Jeśli podobają wam się nauki ... Czytaj więcej.
Już w kwietniu możesz dołączyć do warsztatów dla kobiet - nowego cyklu GODDESS MEDICINE dedykowanego uzdrawianiu kobiecej seksualności: Biała Bogini i Święta Ladacznica w Tobie. Autorką i prowadzącą jest Iza Cisek - coacherka ciała, trenerka seksualności i relacji intymnych. Iza Cisek o swoich warsztatach: Biała Bogini - niewinność i spontaniczność to pierwszy warsztat z cyklu Kolory Przebudzonej Kobiecości. Dzięki niemu będziesz mogła połączyć się na nowo z Twoją esencją czystości i niewinności oraz rozpuścić stare przekazy na temat tego, że seks jest ... Czytaj więcej.
Śmiejcie się! Śmiejmy się. Nauczmy się śmiać głośno. Śmiejmy się wszyscy razem. Bo śmiech obala zło. Wspólny głośny śmiech zwłaszcza.  To najlepsza realna odpowiedź na wszystko, co nas czeka w roku 2016. A może nie tylko. Uczcie się śmiać od Piotra Bielskiego. Jacek Żakowski, komentator polityki, Collegium Civitas Im człowiek zdrowszy tym bardziej czuje, że śmiać się można właściwie do wszystkiego. Uprawianie jogi śmiechu może być jedną z fajniejszych dróg do tego stanu. Wznieśmy wszyscy toast śmiechu za nas wszystkich! Katarzyna Miller, psycholożka, psychoterapeutka, autorka ... Czytaj więcej.
W kulturze Wschodu, a w szczególności w Chinach i Japonii 10000 oznacza bardzo wiele, bądź nawet nieskończenie wielką liczbę. Lao Tse w słynnym traktacie Daodejing, znanym u nas bardziej jako "Tao te ching" wyłożył podstawową filozofię bliskiego tantrze taoizmu: Tao dało początek jedności świata; Jedność dała początek dwóm (yin i yang) Dwie zrobiły trzy. A trzy dały początek dziesięciu tysiącom... Dziękujemy Wam, że będąc fanami tantry wspieracie tę stronę>> i nasze współczesne podejście. Wg Tao; było, jest i będzie nas ... Czytaj więcej.
Wymarzona randka? Wyjście na koncert, dobra kolacja, i upojna noc. Brzmi dobrze, choć trochę banalnie, chyba że... będzie to weekendowy wypad w piękne miejsce za miasto, gdzie muzyka na żywo przeniesie nasze zmysły do starożytnych Indii, jedzenie to prawdziwa pełna afrodyzjaków uczta dla podniebienia, a upojną noc przygotują najlepsi nauczyciele seksu tantrycznego dla par! W tym roku Walentynki przypadają w weekend, co daje wam wspaniałą okazję na spędzenie tego czasu w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. W pięknej Villi Otwock (tuż ... Czytaj więcej.
Badania naukowe o seksie tantrycznym? Ciekawe. Kiedy więc zgłosiła się do nas magistrantka psychologii Uniwersytetu  w Bydgoszczy, z prośbą o pomoc przy pracy dyplomowej pt. "Wpływ warsztatów tantry na satysfakcję z życia osób będących w stałych związkach", stwierdziliśmy, że sami jesteśmy ciekawi wyników. Dlatego prosimy wszystkich, których to badanie dotyczy (czyli osoby w relacji, które były na co najmniej 2 warsztatach tantrycznych) o pomoc w postaci wypełnienia ankiety. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Podzielimy się z wami wynikami badań, które mogą ... Czytaj więcej.
Ameryka południowa była dla nas zawsze ciekawym kierunkiem. To co nas w niej fascynuje to niezwykła przyroda i stare szamańskie tradycje duchowe. Ale czuliśmy też, że na wszystko musi być właściwy czas i pora. Przez kilka poprzednich lat jeździliśmy więc do Azji, głównie do Indii. Tam też szukaliśmy korzeni tantry. Aż w końcu znaleźliśmy je we wszystkim dookoła oraz w sobie. Na początku tego roku poczuliśmy wołanie z Zachodu. Spotkaliśmy Małgorzatę, która zafascynowana Peru zaproponowała nam tą wyprawę. Mniej więcej ... Czytaj więcej.
Z niedzieli na poniedziałek (z 22-go na 23-go listopada) Dawid Rzepecki po raz kolejny był gościem programu "Seks nasz powszedni" w programie Trzecim Polskiego Radia. Nagrania z audycji można posłuchać na stronie radia >> Temat audycji: "Slow food, slow sex. O luksusie intymnego spotkania." Ruch slow sex jest odpowiedzią na coraz częściej pojawiające się problemy w życiu spieszących się, stale zabieganych i zestresowanych osób. - Chodzi o to, żeby kochać się nie tylko powoli, ale też uważne i ze świadomością. ... Czytaj więcej.
Zapraszamy Was serdecznie do spędzenia z nami Świąt Wielkanocnych  w Peru! To wyjątkowy  czas "zmartwychwstania", czyli w naszym rozumieniu odrodzenia się w nas energii życiowych. Poznamy obrzędy i obyczaje powstałe na styku wielu kultur. Weźmiemy udział w miejscowych barwnych obrzędach wielkanocnych. Zwiedzimy tajemnicze miejsca o niewyjaśnionym przeznaczeniu,  aby odkryć ich znacznie dla nas samych. Legendarne Machu Picchu, płaskowyż Nazca, Święta Dolina Inków, to tylko niektóre z atrakcji jakie nas czekają. Spędzimy też kilka dni w zacisznym hoteliku w Andach, na ... Czytaj więcej.
W rozmowie z redaktorką programu 'Dobry seks' na portalu gazeta.pl, Zosia i Dawid Rzepeccy opowiedzieli czym ich zdaniem jest tantra i seks tantryczny, jaki jest ich cel, dla kogo są te praktyki oraz jak wyglądają warsztaty. Na koniec rozmowy pokazali kilka ćwiczeń, które możemy zacząć praktykować już w domu. 'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Zapraszamy do oglądania! ... Czytaj więcej.
Żyjemy w takich czasach, w których coraz bardziej staramy się być w kontakcie z naszymi dziećmi, ale jednocześnie gdzieś ucieka nam kontakt ze współmałżonkiem/partnerem. Macie pomysł, z czego to może wynikać? ZiD: Warto na to spojrzeć w szerszym kontekście. Kiedy para się poznaje, ma dla siebie mnóstwo czasu, a przynajmniej stara się go mieć dla siebie jak najwięcej. Nasza motywacja bycia blisko wspierana jest przez odpowiednie hormony, głównie z grupy fenyloetyloamin. Działają jak narkotyk dający siłę do ciągłego zainteresowania sobą. ... Czytaj więcej.
Zapraszamy naszych absolwentów na wyjątkowy rejs po morzu Śródziemnym. To nie jest oferta komercyjnego warsztatu, tylko kameralnie wakacyjne spotkanie w gronie przyjaciół połączone z tantrą i wypoczynkiem. Rejs luksusowym katamaranem Lagoon po rajskim archipelagu La Maddalena w niebywale okazyjnej cenie! Sardynia, Korsyka 10-17 wrzesień 2016. Rejs połączonym z Tantrą Dawida i Zosi na cudownym archipelagu La Maddalena, na północy Sardynii. Ten bajkowy akwen La Maddalena stanowi siedem wysp, z których każda kolejna jest niezapomnianym zjawiskiem przyrody i ucztą dla zmysłów. ... Czytaj więcej.
Z przyjemnością informujemy, że w księgarniach jest już dostępna książka "Seks. Pozycja dla praktykujących" (wyd. Znak), a w niej wywiad z Dawidem Rzepeckim. Książka jest zapisem rozmów z audycji Joanny Mielewczyk "Seks nasz powszedni" w radiowej Trójce. Znamy niezliczone techniki seksualne, przełamaliśmy każde tabu, zaczytujemy się literaturą erotyczną, a „seks” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Ale gdy gaśnie światło i zostajemy we dwoje, wciąż jesteśmy dla siebie tajemnicą, a najważniejsze słowa nie przechodzą nam przez gardło. Jak pokonać lęk i wstyd? ... Czytaj więcej.
"Seks przed i po porodzie zawsze budził wiele pytań i wątpliwości, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Na naszym spotkaniu podzielę się z Wami własnymi doświadczeniami oraz opowiem jak poród daje nam możliwość głębszego poznania swojej seksualności. Zajmiemy się życiem seksualnym w ciąży (do kiedy i jak), przed porodem (czy można i po co) oraz po porodzie (od kiedy i czy inaczej). Poruszymy więc kilka tematów od strony fizjologii seksu i porodu, ale też dotkniemy kilku bardziej magicznych aspektów ... Czytaj więcej.
Niezależnie od tego, czy jesteś teraz w związku, czy właśnie tęsknisz za relacją, czy też jest Ci w tym  momencie dobrze z samą sobą, rozpocznij poznawanie Twojej seksualności. W kręgu kobiet, w  atmosferze pełnej bezpieczeństwa i uważności, będziesz mogła w swoim tempie zgłębiać samą  siebie. Po to, byś mogła żyć w zgodzie z tym, jaką jesteś kobietą. Oraz abyś odnalazła niepowtarzalny sposób ekspresji Twojej seksualności a także tworzenia seksualnych i intymnych relacji w realnym życiu. Ten cykl to mój autorski ... Czytaj więcej.
"Zacznę od kart (karty Osho – uczestnicy warsztatów często losują je na początku zajęć – przyp. red.), które wylosowaliśmy: Paweł intensywność, ja rozkwit – mistrzostwo materii. Opis mojej karty przypomniał mi o sile, którą czuję wewnątrz, a która została uśpiona, stłamszona. Siła wszystkiego. Lubię dzielić się z innymi, czuję potrzebę robienia tego – karta też o tym mówi – rola nauczyciela i mistrza. Paweł i intensywność; w sobotę przeczytałam opis – skoncentruj się na najważniejszej rzeczy, rozwijaj w sobie. Dąż ... Czytaj więcej.
Tantryczne Inspiracje dla singli odbyły się w ostatnich dniach maja w Kikowie. W kilku słowach uczestnicy/czki podzielili się z nami swoim doświadczeniem. Dla wielu z nich był to czas głębokich odkryć i wglądów. Zapraszamy do lektury. "Ten warsztat pomaga przekraczać granice mentalne. Nie chodzi o życie bez zasad i bez granic, chodzi o poszerzanie swojego "terytorium". Swojej przestrzeni osobistej. Na Tantrycznych Inspiracjach odnalazłam nowe podejście do bliskości, bycia z drugą osobą w aspekcie sensualnym, a nie jedynie seksualnym." Małgorzata "Poleciłabym ... Czytaj więcej.

1 2 3 4
Newsletter

Facebook

Relacje

Copyright © TantraLove.eu / Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej o tym w Polityce prywatności.